RECENZE: Parfémovaná voda Chloé + pár fotek z večírku blogerky roku

0

Dnes mám pro Vás recenzi na parfémovanou vodu Chloé a menší report z finálového večírku Blogerky roku 2015.

Začnu ale úplně od začátku. Parfémovaná voda Chloé se mi líbila už několik měsíců, voní jemně a svěže. Takové vůně mám ráda, protože ne vždy mám náladu na výrazné a silné parfémy. A nakonec se ke mě dostala přes e-shop happyhairshop.cz. Flakónek je naprosto úžasný, originální a navíc v zastřené růžové barvě, takže se mi na mojí poličku v koupelně skvěle hodí, protože většina mých parfémů má růžovou barvu. Mám roztomilé 30 ml balení, takže jí nosím sebou jak do školy, tak na cesty. Cena za 30 ml vychází okolo 2000 Kč.

Co se týče složení, cítím hlavně růže. Jestli Vás zajímá detailnější složení, hlava obsahuje liči, frézie a pivoňku. Srdce tvoří konvalinka, magnólie a růže. A základ? Ambra a cedrové dřevo.

Na internetu jsem četla různé negativní komentáře ohledně toho, že jí používá hodně žen. Je pravda, že několik kamarádek tuhle vůni používá. Což mi ale nevadí, protože každý z nás voníme od narození trochu jinak a tak se vůně projeví u každého z nás odlišně.

Intenzita vůně není vtíravá a vůně vydrží několik hodin, což je skvělé. Do vůní se podle mě vyplatí investovat, protože se Vám to 100 x vrátí. A jak jste na tom vy? Které vůně máte (nebo nemáte) rádi?

_DSC3399

_DSC3402

_DSC3403

A teď už krátký report o večírku Czech Blog Awards. Měla jsem na sobě dlouhé šaty, které jsem objednávala na asosu a docela jsem se bála, aby stihly přijít. A nakonec přišly a ani jsem je nemusela zkracovat, z čehož jsem byla poměrně překvapená. Ke tmavě modrým šatům jsem zvolila šedé lodičky a tmavé psaníčku. Abych tu tmavou barvu trochu rozzářila, červená rtěnka skvěle splnila službu. Chtěla jsem si vzít i hnědé umělé řasy, které jsem nakonec vynechala, protože jsem je měla už o pár dní předem a musím říct, že tip od Lucky (z kanálu Světpodlelu) se skvěle vyplatil a „natural“ řasy od elfu jsou super! A vůni jsem zvolila právě výše zmiňovanou Chloé.

Večírek byl skvělý a jestli chcete vidět více fotek, podívejte se na stránky mého přítele, který celý večer fotil.

Mějte se krásně, Karolína.

_DSC3024

_DSC3029

_DSC3036

_DSC3064

_DSC3120