Tisková konference Richard Collection

1

Myslím si, že každá žena si přeje krásný stříbrný, zlatý, třeba i diamantový prstýnek. Pro mě není tolik důležité, kolik peněz ten prstýnek, nebo šperk stál, je pro mě nejdůležitější, fakt že je dán z opravdové lásky. Mám obrovské štěstí, že už TEN prstýnek mám dokonce i na prstě. Takže když jsem měla možnost podívat se na tiskovou konferenci Richard Collection, kde bylo plno překrásných, třpytivých prstýnků, náramků a náušnic, moc ráda jsem pozvání přijala.

Rodinné klenotnictví Richard Collection má luxusní butik v Obecním domě a jejich šperky jsou překrásné. I když vím, že si žádný z těch šperků pravděpodobně nikdy nebudu moci pořídit, podívaná to byla nádherná. Smaragdy, rubíny, diamanty, safíry a dokonce i tanzanity. Tanzanity mě osobně pro tu barvu uchvátili nejvíce. Bílé zlato spolu s tmavě modrou barvou je nádherné. Naprosto mě okouzlily náušničky s tanzanity ve tvaru srdíček, které by i z obyčejných šatů udělali úchvatný a nezapomenutelný outfit.

Každý šperk je vyroben pouze jeden jediný a tak víte, že stejné náušnice, nebo prstýnek už nebude mít nikdo na světe.

Spolu se šperky jsme viděli také Ardmore Ceramic Art, což je velmi originální a nevšední ručně dělaná keramika, která pochází z podhůří Dračích hor KwaZulu-Natal.

Jak už jsem řekla, byla to opravdu nádherná podívaná a hezčí (a větší) šperky jsem snad nikdy neviděla. A teď už se honem podívejte na ty krásné kousky a spoustu fotek, o které se s Vámi musím podělit 🙂

richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection  richard collection

Jak se Vám šperky a keramika líbí? To je nádhera, že? Jaký je Vás vysněný prstýnek, nebo šperk? Mějte krásný čtvrtek, Karolína.

1 komentář

Comments are closed.