OUTFIT / Dlouhá sukně? Ta mě baví

5

Přes víkend jsme zůstali v Praze a spojili příjemné s užitečným. Šli jsme se podívat do města a nafotili můj momentálně nejoblíbenější outifit. Napadlo mě, že by podobných článků mohlo být víc, protože mám doma pár super kousků, které bych Vám chtěla ukázat. Co na to říkáte?

Před rokem jsem všude hledala tuhle sukni. Bohužel jsem nikde nenarazila na takovou, která by mi nebyla velká a líbila se mi. A když jsme se šli před pár dny náhodně kouknout do HMka, hádejte, co tam měli? Tu sukni ve velikosti 32. Měli různé barvičky a dost velikostí, takže tam určitě skočte, protože tohle je za mě must have na jaro i léto. Vypadá krásně a stále jen 299 Kč. Váhala jsem ještě nad tmavě modrou, takže si pro ní možná ještě po výplatě skočím, protože jí teď nosím velmi často.

Růžový crop top je z New Yorkeru, mají jich tam plno a cena je super (89 Kč), takže vystřídám, až bude potřeba a nebudu toho zas tolik litovat. I když jsem si všimla, že moje oblíbené basic tílka už NY nedělá. Jaká škoda, měla jsem je moc ráda a nosila často.

Klobouk jsem pořídila před rokem nejspíš v Bershce a boty jsou Mellisky, které už ode mě asi znáte. Kabelku mi koupil Honzík před nějákým tím časem v Motivi.

Co se týče makeupu, sladila jsem tričko, rtěnku a nehty. Rtěnka je nejzajímavější prvek z líčení a je od NYX Liquid Suede v odstínu 02.

A ještě jeden detail. Ptali jste se mě, jak a kde nosím inzulínovou pumpu. Neschovávám jí. Spíše naopak. Klasicky za riflemi, nebo sukní. Nestydím se za ní a je to zajímavý doplněk. Když se za Vámi člověk neotočí kvůli vám, tak aspoň kvůli pumpě. Nestyďte se, není za to!

_fashion blog

fashion blog

fashion blog

fashion blog

fashion blog

fashion blog
_DSC7996
_DSC8032

_DSC8034

_DSC8037

_DSC8039

_DSC8043

_DSC8048
_DSC8058

Jak se Vám outfit líbí? Nosíte dlouhé sukně? Mě příjdou klasické a sexy zároveň. Krásný den, K.

ps. za fotky děkuji mému Honzíkovi :* jsem z nich nadšená

5 KOMENTÁŘE

  1. Teda, Tobě ten klobouk ohromně sluší 🙂 Celý outfit se mi líbí, růžová je má oblíbená barva. A doma žádnou dlouhou sukni nemám 🙂

Comments are closed.