Tom‘ s Burger recenze

2

Včera jsme byli po druhé v restauraci Tom‘ s Burger. Spolu s tím mě napadla super myšlenka. Recenze restaurací. V Praze chodíme na jídlo celkem často. A nejen po Praze. Hodně času trávíme v Českých Budějovicích, nebo v severních Čechách a čas od času do nějáké restaurace zajdeme, nebo si jídlo necháme přivést. Tak proč se s Vámi nepodělit o tom, kde se mi líbilo a kam bych už nezašla.

V Tom‘ s Burger jsme byli hned ve dvou pobočkách. Na Vinohradech a u Náměstí Republiky. Na restauraci jsme narazili náhodou. Díky kamarádům, slevomatu  a degustačnímu menu, díky kterému jsme tam šli. Já nemusím mleté maso a tak jsem si dala kuřecí burger.

Co jsme ochutnali?

Při první návštěvě jsme měli degustační menu (steakové hranolky, 3 mini burgery, dip a salát colestaw), Chicken Burgera a Nachos Hombre. Honzík měl pivo a já jsem si dala melounovou limonádu. Melounová limonáda mi chutnala, ale pokud čekáte slaďoučkou limonádu, tak Vás nejspíš zklamu. Degustační menu bylo moc dobré (Chilli Burger byl prý nejlepší). Já jsem ochutnala steakové hranolky, které byli výborné a Coleslaw, který jsem nejdřív ochutnat nechtěla. Byl skvělý! A rozhodně bych si ho dala znovu.

Co se týče mého jídla, Chicken Burger byl naprosto luxusní a to i přes to, že burgery jinak nejím! A protože mi moc chutnal, chtěla jsem do Tom´s Burger znovu.

Milované nachos nás v Tom‘ s Burger zklamaly

Potom jsme si ještě dali Nachos, protože ty si často dáváme v Budějovické Huse, kde jsou moc dobré. Nachos mě ale zklamali a vůbec nechutnaly. Byla k nim zakysaná smetana, která sice dobré byla, ale čedarový dip je čedarový dip. Nachosky navíc vůbec nekřupaly, ale na druhou stranu bylo vidět, že jsou domácí, protože jsem je jednou zkoušela doma i já.

restaurace tom´s burger

restaurace tom´s burger

Včera jsem si opět dala menu s Chicken Burgerem a přítel s Chilli Burgerem. Menu obsahuje pití, hranolky, dip a burger dle vašeho výběru za zvýhodněnou cenu (-15%). Opět nás jídlo nezklamalo a domů jsme se vydali s nacpaným pupkem. Coleslaw už jsem si nedala, protože bych ho nejspíš nesnědla. Každopádně chuť jsem na něj měla.

restaurace tom´s burger

_DSC2154

Pokud se do Tom‘ s Burger chcete podívat, doporučuji pobočku na Vinohradech, je tam o dost hezčí prostředí. U Náměstí Republiky to na mě působilo spíše jako hospoda a ani v jedné restauraci se nedá platit kartou, takže na to pozor.

restaurace tom´s burger

restaurace tom´s burger

restaurace tom´s burger

restaurace tom´s burger

Co se týče cen, jsou úplně v pohodě. Za dvě meníčka a jedno pivo navíc (točí i Stellu 14 stupňové pivo) jsme zaplatili 370 Kč, což je prakticky stejná cena jako v například v Bageterii Boulevard nebo KFC za dvě porce. Rozhodně se vyplatí zajít na výborný burger, než do fast foodu.

p.s nakonec jsme se byli podívat i ve třetí restauraci u Staromáku. Seděli jsme na malé zahrádce a moc se nám tam líbilo. Přítel si dal Lucass Burger a byli jsme z něj nadšeni 🙂

Dávám 4,5 hvězdičky 🙂  Určitě jsme v této burgerárně nebyli naposledy a vy mi dejte vědět, kam na burgery chodíte vy. Zná te Tom‘ s Burger?  Mějte se krásně, Karolína.

2 KOMENTÁŘE

  1. Musím s tebou jen souhlasit. Do Tom’s burger chodíme s přítelem moc rádi, vždy si dávám to samé – Lucass Burger – pro mě nejlepší, nikdy mě nezklamal. Jídlo tam mají opravdu výborné, já mám zkušenosti tedy jen s pobočkou na Vinohradech, kde jak jsi psala je restaurace. Akorát mi celkem vadí, že mívají na stole opravdu málo ubrousků, vzhledem k tomu, že se jí burger 😀

Comments are closed.