Toni&Guy a jejich cestovní kosmetika

0

Skoro po dvou týdnech hluchého období na blogu mám pro Vás nový článek – recenzi na tři mini produkty značky Toni&Guy, které jsem testovala. Za tu dobu, co se na blogu neobjevilo nic nového jsem byla v Anglii a teď o víkendu jsem si užívala vánočí atmosféry. Spolu s koncem roku se ale blíží také odevzdání bakalářské práce, a já ještě nemám ani čárku. Do Vánoc musím určitě začít! A teď už se vrhám na samotný článek.

Začnu produktem, který jsem doma testovala už před časem v plném balení a znám ho tedy dobře. Je to Toni&Guy cestovní sprej pro tepelnou ochranu vlasů. Vlasy si žehlím poměrně často, takže se je snažím i chránit, protože zničené je mám až až z odbarvování. Cestovní balení, které jsem pro Vás testovala mělo 75ml a úplně jiný dávkovač, než má toto velké balení ↓. U obou balení mě překvapilo to, jak dlouho produkt vydrží. Ani to malé balení nespotřebujete tak rychle, jak se může na první pohled zdát. Cena za cestovní verzi je okolo 149 Kč. Na vlasech žádný rozdíl nevidím, myslím si, že bych ho viděla po delší době a tehdy, když bych spreje úplně vynechala. Cestovní balení se mi líbí v tom, jak je skladné a tím pádem se vejde i do pouzdra žehličky.

Toni&Guy

(klasické velké balení)

produkty Toni&Guy

(cestovní balení produktu)

produkty Toni&Guy

Produkt, od kterého jsem toho čekala nejméně mě nakonec nejvíc překvapil. Šampón pro poškozené vlasy Demage Repair, opět v cestovním balení. Pamatuji si, že od Toni&Guy jsem před časem nějáký šampón na zničené vlasy také měla, ale už je to nějáký ten pátek a vím, že měl bílé balení s nenápadným červeným nápisem. Každopádně to byl pro mě velký propadák a vůbec mi neseděl. Tento šampón jsem neznala a vzhledem ke zkušenostem jsem od něj nic extra nečekala. A můj verdikt? Vytvoří skvělou pěnu, po umytí vlasy jsou plné života a krásně se lesklé. A nejlepší na tom je, že vlasy tak působí i několik dní po umytí, nejen první den. Tenhle šampón chci jednou vyzkoušet v plném balení – jen toho mám teď na vaně ještě poměrně hodně. Píši si do wishlistu. Byl super. Cena za 50 ml je 79 Kč.

produkty Toni&Guy

_dsc4955

Sérum pro vysoký lesk vlasů přišlo v krásné krabičce, takže by to mohl být i ideální dárek. Bohužel jeho účinky mě vůbec neoslovili. Vlasy mám suché a oleje a různá séra používám denně, takže jsem vyzkoušela spoustu značek a podobných produktů a už vím, co od takového oleje očekávám (nebo chci očekávat). Sérum má vlasům dodat vysoký lesk a má zabránit krepaťení. Cena za 30 ml je 289 Kč. Já ale sérum nemůžu doporučit. Místo lesku se mi vlasy jen umastily a musela jsem si je ještě ten den umýt, protože to vypadalo opravdu jako mastné, nikoli lesklé vlasy. Nejspíš mi produkt hodně vlasy zatěžoval, protože ve výsledku moje vlasy vypadaly ještě hůř. Njespíš ho zkusím dát ještě na otestování mamce a ségře a uvidíme, jestli budou mít podobný problém. Dám vám vědět ve spotřebováno.

produkty Toni&Guy

Pokud to mám tedy celé něják zhodnotit, určitě se podívejte po šampónu a pokud si často vlasy žehlíte, nebo fénujete, chraňte je. Od séra za mě ruce pryč. Nesedl mi. Dejte mi vědět z jakými produkty máte zkušenosti vy a já se těším příště, K.

p.s. A nezapomeňte soutěžit – jedna soutěž je tady na blogu (u článku Pupa miláno Velvet Garden) a druhou soutěž najdete na facebooku. Soutěžíme už jen do 30.11. 2016.

produkty Toni&Guy

*za produkty děkuji e-shopu vivantis.cz