UMA cosmetics face powder, odstín 06 dark

0
Slibovala jsem další produkt od UMA cosmetics a tady ho máme! Je to pudr na obličej a já jsem schválně zvolila tmavý odstín – 06 dark.

Matný bronzer vhodný pro světlou pleť

Dlouho jsem sháněla bronzer, který by byl matný, a nakonec mě napadlo, proč nevyužít to, že jsem bledule a je na mě všechno moc tmavé? Myslím si, že třpytivé bronzery jsou super v létě, kdy potřebujeme zvýraznit opálení. V jiném ročním období to ale takový význam nemá. UMA cosmetics mě překvapila už transparentním pudrem, tak jsem byla zvědavá na bronzer.
Působí tak, že v něm není žádný oranžový odstín, na pleti mi ale trochu oranžový přeci jen je, nicméně mám růžový podtón pleti, tak mi to nevadí. Mám za to, že stál 89 Kč, ale nejsem si jistá, kupovala jsem toho víc.

Balení a nanášení

Co se týká balení, docela se mi líbí, nepůsobí na mě takovým tím levným dojmem, i když bych se za tu cenu ani nedivila. Je matný a funkci bronzeru vykoná velmi dobře. Trochu práší, ale to mi ani nevadí. Má stejně jako pudr jen 5g, tak uvidíme, kdy ho vypotřebuji. Co se týče toho, kolik toho na pleti vydrží, 6 hodin dá úplně v pohodě, nedělá fleky a není ani moc výrazný, takže se nemusím bát, že to s ním přeženu a budu mít „tváře, jako slabikáře“.
UMA značka mě osobně vyhovuje a jsem ráda, že jsem jí zkusila. Je pravda, že mě zaujala hlavně kvůli matným leskům na rty, ale o tom zase příště. Co vy a UMA?
Mějte se krásně, Karolína 🙂

bronzer, uma cosmetics

bronzer, uma cosmetics

bronzer, uma cosmetics