Vyživující krém na nohy od Yves Rocher

5

Po delší době tu mám recenzi na kosmetický produkt, huráá. Jak už jistě víte, jedná se o značku Yves Rocher a to výživný krém na nohy s levandulí. Koupili jsme si ho s přítelem před časem v nějáké akci, protože opravdu krásně voní. Běžně se cena pohybuje okolo 200 kč, což je na krém na nohy docela dost a nejsem si jistá, jestli bych si ho za plnou cenu koupila. Velikost krému je 50 ml, což je podle mě tak akorát, protože krému na nohy tolik nepotřebujete. Tento krém si zamiloval hlavně můj miláček.

Je z něj opravdu nadšený. Já jsem si poslední dobou oblíbila na nohy hlavně oleje, ale o nich zase třeba příště. Co se týče mě, já už tak nadšená nejsem. Myslím si, že krém málo hydratuje (teď používám oleje, tak je to rozdíl – to je jasné), ale poměrně rychle se vstřebává i přes to, že je krém docela hutný. Já potřebuji něco opravdu mastného, protože mám suchou pokožku a jen tak něco mi nestačí. Neobsahuje živočišné složky, což může být pro mnohé velké plus a má roztomilé praktické balení. Krém je vhodný zejména pro normální pokožku. Který krém na nohy je Váš oblíbený?

Mějte se krásně, Karolína.

yves rocher, vyživující krém na nohy
yves rocher, vyživující krém na nohy
yves rocher, vyživující krém na nohy
yves rocher, vyživující krém na nohy
yves rocher, vyživující krém na nohy
yves rocher, vyživující krém na nohy

5 KOMENTÁŘE

    • My ujíždíme na yves rosche tak nějak Oriflame a Avon moc nekupujeme 🙂 Ale jak napsala Kája já jsem si tenhle krém zamiloval, vůně je hodně intenzivní a úžasná. Krém nelepí a dle mého krásně hydratuje, jen mi trošku příjde balení malé na to kolik stojí.

      Honza (přítul Karolínky)

  1. Od Yvesu jsem zatím nic neměla, ale tato recenze na krém mě docela navnadil. Miluji levandulovou vůni a tenhle mi připadá skvělý. Doufám, že taky na něj narazím u nás 🙂 Sice mě trošku zaskočila ta cena (na to, že to je 50ml) ale určitě má nějakou kvalitu, jako třeba produkty z Manufaktury.
    http://janetsonrisa.blogspot.cz/

Comments are closed.