Buy and try (4)

5

Čtvrtý díl Buy and Try je opět tady. Jako první jsem testovala obyčejný kopřivový šampón od Alpa, který jsem koupila v Globusu. Stál necelých 40 Kč. Doufala jsem, že mi vlasy dokonale odmastí, protože už mi nic jiného nepomáhalo. A měla jsem pravdu! Testovala jsem ho opravdu poctivě. Vždy, když jsem si myla vlasy. A výsledek se dostavil hned po prvním umytí. Vlasy jsem pokaždé umyla dvakrát – pro jistotu. Šampón je bylinný, ale i přes to krásně voní. Byla jsem moc spokojená a určitě si ho koupím znovu.

bylinný šampón na vlasy, kopřiva, značka Alpa
bylinný šampón na vlasy, kopřiva, značka Alpa

Na tělové mléko s vůní šeříku od Yves Rocher  jsem se obzvlášť těšila. Koupili jsme si ho s Honzíkem hlavně kvůli té vůni, protože se na jaro skvěle hodí. Stálo nás 145 Kč, ale často bývá v akci. Balení je krásné, obsah má 200 ml. Mléko je příjemné, poměrně rychle se vstřebává, ale trošku lepí, což mi není příjemné zejména tehdy, když se sprchuji a mažu večer a pak chci jít rovnou spát. Pokud ale mléko nechám pořádně vstřebat, není s tím problém. Mám ho ráda hlavně na nohy, protože kůži krásně zjemní a poměrně slušně hydratuje. Na mě je moc tekuté, mám radši hutnější krémy, ale to je jediné, co bych mu vytkla. Máme ještě jedno stejné mléko s jinou vůní, takže se na něj těším.

yves rocher, tělové mléko, šeříková vůně
yves rocher, tělové mléko, šeříková vůně

Oční gel od Biodermy také nezklamal. Krásně oční okolí hydratuje a nedráždí mi oči, což velmi oceňuji. Bioderma si tímto zajistila, že si jí budu kupovat ještě hodně dlouho. Krém je velmi lehký, ale mimické vrásky umí vyhladit, protože jsem to poznala i na sobě. Tím, že je krém lehký, si myslím, že je právě pro mě, jelikož si myslím, že ve 20ti letech to ještě není tolik potřeba. Velikost balení je 15 ml a cena 300 kč, což není tak hrozné. Jsem moc spokojená.

bioderma, oční gel
bioderma, oční gel

S tvářenkou I make you pretty už jsem tak spokojená nebyla, což jsem i čekala. Pigmentace je na první pohled poměrně slušná, ale pokud se jí snažím rozmazat, úplně zmizí. Proto jsem jí zkusila jen párkrát, nemá cenu zkoušet něco, co očividně nefunguje. Je opravdu na nic a rozhodně jí nedoporučuji. Po nafocení letěla do koše.

tvářenka i make you pretty
tvářenka i make you pretty

U řasenky Eye Catcher od Alverde to bylo velmi podobné. Už když jsem jí zkoušela předtím, zdála se mi na nic. Řasy jen obarvila. Nenatočila je, ani neprodloužila. Měla jsem jí v zimním DM boxu, takže jsem si jí nekupovala. Jinak bych byla zklamaná ještě víc. Cenu jsem nikde nenašla, ale myslím si, že bude stát okolo 100 Kč. Bude fajn pro holky, které se začínají líčit a chtějí docílit spíše přirozeného efektu.

Alverde, eye catcher, řasenka
Alverde, eye catcher, řasenka

A poslední produkt byl balzám na rty od Bee Natural s vůní granátového jablka. Je zcela přírodní a moc krásně voní. Koupila jsem si ho v Německé drogérii Muller docela náhodou. Líbilo se mi balení, proto jsem po něm asi sáhla. V ČR se moc neprodává, nebo alespoň já jsem ho ještě nikde neviděla. Na internetu se sice sem tam prodává, ale tuhle vůni jsem nikde nenašla. Cena těchto balzámů je okolo 80 Kč. Myslím si, že stojí opravdu za to. Nejen, že krásně voní, ale také skvěle hydratuje. Jsem z něj nadšená a doufám, že na něj narazím do té doby, než ho dopoužívám, abych si ho mohla koupit znovu.

balzám na rty, bee natural, granátové jablko
balzám na rty, bee natural, granátové jablko

 

Tak to by bylo všech šest produktů. Dva z nich jsou sice úplně na nic, ale zbytek jsem si oblíbila. Co vy? Používáte nějáký z těchto produktů?

Mějte se krásně, Karolína.

5 KOMENTÁŘE

    • Ja nemám nič z týchto produktov ale chcela by som skúsiť to telové mlieko a gel od biodermy.

  1. Taky se mi zdá cena produktů drahá, ale taky uvažuji o produktech, které jsi si koupila. 🙂 Tak pak napiš, jak si s nimi spokojená. :))

    Nemůžu si pomoct, ale Yves Rocher mají prostě nádherné balení produktů. 🙂 Opět se mi líbí balení. 🙂 Od Biodermy jsem zatím nic nezkoušela. Bohužel se mi zdá předražená, ale tak snad někdy něco vyzkouším.:) Škoda, že se ten balzám nedá sehnat u nás. :/ 🙂

  2. Ahoj,
    Kolikrat jsou opravdu ty obycejne sampony lepsi jak znackove. Ja naposledy skoro brecela u jednoho chmmeloveho samponu. Ted uz ho nemohu nikde sehnat a po mem syossu si musim tak jako tak vlasy mit obden. Serik mi vzdy vonel jako zachodova vune takz eby to asi nebylo nic pro me. Skvely clanek
    Sabbi

Comments are closed.