VYZKOUŠENO / The Body Shop

0

Kosmetiku The Body Shop sice už nějákou dobu znám, ale nic od této značky jsem ještě nezkoušela. Nebo si to alespoň nepamatuji. Během roku mi totiž kosmetiky projde rukama nespočet. Na The Body Shop jsme koukala už v Anglii, kde jsem byla na návštěvě za tetou, a obchůdků s touto kosmetikou bylo všude spoustu. U nás vím jen o obchodě na Václavském náměstí, blízko Hamleys (ale myslím si, že pobočky mají i jinde – kdo ví?)

Kosmetice jsem se neubránila až v rakouském outletu Parndorf, kde jsme byli těsně po Vánocích, a slevám se nedalo ubránit (na The Body Shop až – 50%). A protože jsem na zimní limitku slyšela hodně schvály, pár kousků jsme si pořídili. Hodně mě oslnila vůně zmrzlé švestky. Sáhla jsem po tělovém máslu, které je hodně hutné a pro tuto značku jsou tělová másla hodně typická. Vůně mi přišla ideální na zimní období a máslo jsem si oblíbila. Sahala jsem po něm hlavně tehdy, když jsem nepoužívala tělové mléko značky Sebamed, tehdy, když jsem věděla, že jdeme na ples a nebo jsem chtěla po koupeli něco extra. Překvapilo mě, že másla nepotřebujete zdaleko tolik, jak se na první pohled může zdát. V balení je 200 ml a myslí si, že na měsíc intenzivního používání Vám vystačí.

I přes to, že nemám ráda fialovou barvu se mi balení líbí. Ája z BeautyLife vždy mluvila o másle s vůni Mojita, kterou bych přes léto vyzkoušela moc ráda. Teď tam na mě ale v koupelně čeká jiné tělové mléko. S vůní grepu, které je také božské.

Druhá věc, se stejnou parfemací je balzám na rty, který mě bohužel moc nenadchl. Parfemace je stejná, jako u tělového másla, ale pokud po bytě hledám balzám na rty, na tenhle sahám málo kdy, protože není v tyčince a příjde mi, že nehydratuje tolik, jak bych si přála. Myslím si, že bych se bez nej obešla.

Věc, na kterou ale nedám dopustit jsou tyhle peelingové rukavice, které jsem v Parndorfu viděla poprvé. Jsou skvělé, pokud zrovna po ruce žádný peeling nemáte, nebo tehdy, když chcete efekt peelingu ještě znásobit. Na výběr měli z několika barev, já jsem (jak jinak) sáhla po té nejnudnější barvě, která se nám hodí do koupelny. Efekt je skvělý a celý proces je příjemný. Jednoduché a praktické. Rukavice jsou drsné tak akorát, takže mojí pokožku zbytečně nedráždí, ale ani jí jen tak pohladí a masírují. Tohle se povedlo! Navíc je to věc na několik měsíců, protože se zkrátka umyjí a nechají uschnout.

Tuhá mýdlo s arganovým olejem mě zaujalo už jen proto, jak vypadá a v čem bylo zabalené. No jo, typická ženská. Přírodní barvy a materiály mám moc ráda. Co bych k němu řekla? Je to klasické mýdlo, které krásně voní a nevysušuje.

Poslední věc mi příjde z celé zimní řady nejpovedenější. Už chápu všechny ty blogerky a youtuberky, které říkali, že želé do sprchy je super. Je to klasický sprchový gel ve formě želé (možná slizu?) s vůní jablka. Vůně je boží, možná o něco lepší, než je vůně zmrzlá švestka. Příjde mi, že tahle vůně mě dokáže nakopnout. Moc mě baví ta struktura a pokaždé mám chuť se s tím želém ve vaně hrát. Vytvoří bohatou pěnu a za mě je to taková super kravinka i radost zároveň. Určitě se toto želé bude líbít i dětem, protože je to zase něco jiného, než sprchový gel. Je to super zpestření a možná proto si ho šetřím. Určitě to není moje poslední balení.

A to jsou všechny produkty a věci, které jsem od The Body Shop zatím vyzkoušela. Určitě se chci časem podívat po dalších tělových máslech a tak mě baví sprchové želé. Znáte sprchové želé? Mějte se hezky, Karolína.