Pánský parfém Burberry Weekend for Men

0

Nikdy jsem si nepotrpěla na dřevitou, ani květovanou vůni. Mojí nejoblíbenější vůní je vůně citrusová, možná proto, že je nevšední a ne všichni jí mají rádi. Takže když jsme s Honzíkem koukali, co další měsíc otestujeme ze stránky happyhairshop.cz a narazili jsme na parfém Burberry Weekend, padla jasná volba. A tentokrát testoval hlavně Honzík. Mojí nejoblíbenější vůní je unisexová vůně od Hermes Jardin Sur De Nil, která se hodí skvěle na léto a jaro, ale sahám po ní poměrně často i teď v zimě. A troufnu si říct, že Burberry Weekend je její jemnější ségra a klidně bych jí mohla používat i já, protože to není typicky pánská vůně.

Každopádně je to svěží, citrusová vůně a Honzík jí přirovnává k parfému od Huggo Boss No6 (možná nějáký střed mezi Hermes a Huggo Bossem, hmm?). Honzík jí od té doby co jí má, používá poměrně často, což je známkou toho, že se mu líbí, protože co se týče parfémů, je poměrně náročný.  Vybral i můj první parfém, který jsem od něj dostala a skvěle se mi trefil do vkusu.

Vůně se podle mě hodí spíše na denní nošení, protože na večer bych si uměla představit i silnější vůni (spojitost s názvem Weekend, že by?) a tím jak je svěží mi připomíná to, když jdete domů z bazénu, nebo ze cvičení a chcete se něčím jen tak přestříknout po vysprchování. Moc se mi na ní líbí, že je úplně jiná, než jiné pánské parfémy a tak si tuhle typickou vůni můžu spojit vždycky jen s tím daným člověkem.

Vůně vydrží celý den výrazná. A má takové minimalistické balení, které se hodí jak balením, tak vůní pro mladšího kluka, nebo pro tatínka. 100 ml stojí okolo 900 Kč a nám se takhle vůně opravdu líbí.

A co vy? Máte rádi citrusové vůně? Mějte se krásně, Karolína

 

WEEKEND FOR MEN EDT 100ML