RECENZE: Anastasia Beverly Hills – Sun Dipped Glow Kit

0

Pokud jsem si z Paříže něco odvezla, pak jsou to vzpomínky. Vedle nich je to ale i kosmetika, kterou od té doby používám skoro každý den. Vedle kosmetiky Fenty Beauty a make upu Marc Jacobs jsem si pořídila i  paletky rozjasňovačů Glow Kit a Aurora od Anastasia Beverly Hills. V dnešním článku se dozvíte, jak jsem spokojená s paletkou Glow Kit.

[box type=“warning“] Zajímá vás, co jsem si v Paříži koupila? Přečtěte si článek Nákupy a novinky z Paříže. [/box]

Rozjasňovače Anastasia Beverly Hills jsem chtěla vyzkoušet už hoodně dlouho. A to i přes to, že nehltám zahraniční youtuberky a blogerky, které o těchto rozjasňovačích a pomádách na obočí často mluví. Je to takový svatý grál ve světě kosmetiky. Věřte mi, že většina make upových nadšenkyň o této značce už slyšela. Protože Anastasia Beverly Hills přišla konečně i do naší Sephory, rozhodla jsem se, že je čas na recenzi.

anastasia Beverly Hills glow kit

Paletka obsahuje 4 odstíny rozjasňovačů. Pokud nejste běloška a černoška v jedné osobě, všechny na pleť nejspíš nevyužijete. Já jsem ale pro dva tmavší odstíny Bronzed a Tourmaline našla využití na očích, místo očních stínů. Zatímco odstín Bronzed je svým podtónem velmi teplý má odlesky do zlata, Tourmaline má výrazný studený podtón s růžovo fialovým nádechem. Na očích vypadají oba skvěle a pokud ho nanesete prstem, dočkáte se podobné inzenzity jako u většiny slisovaných pigmentů.

Světlejší odstíny Summer a Moonstone vypadají hezky jak na oku, tak na tváři. Já raději sahám po zlatém rozjasňovači Summer (ale to je hlavně tím, že mám teplý podtón). Moonstone je meruňkový rozjasňovač s výraznějším perleťovým finishem.

Všechny 4 odstíny jsou nádherné, unikátní a rafinované. I přes to, že jsem rozjasňovače (zejména ten zlatý Summer) porovnávala s jinými rozjasňovači v mé sbírce, žádný z nich nebyl tak hezký. Často se sice tvářily v kalíšku velmi podobně, na pleti ale udělaly úplně jiný efekt. Rozjasňovače ABH se postarají o zářivý zdravý vzhled pleti.

anastasia Beverly Hills glow kit

Textura rozjasňovačů je hodně jemná, sametová a možná až krémovitá. Podobnou texturu rozjasňovačů jsem ještě neviděla. Rozjasňovače skoro vůběc nepráší a nemají tendence zvýrazňovat strukturu pleti a nedokonalosti, jako to většina (hlavně těch levnějších) rozjasňovačů, dělá.
Na jemné líčení s tímto rozjasňovačem zapomeňte. Rozjasnění je vždy výrazné, záleží ale na vás, jak moc. Highlighter se dá se vrstvit i nanést o něco jemněji. I přes to, že jsou velmi výrazné, nepůsobí přehnaně uměle. S pletí se hezky propojí a nedělají nepřirozené fleky, což bývá často právě problém drogérkových rozjasňovačů, jak jsem psala výše.

Výdrž rozjasňovačů je na pleti i na očních víčkách skvělá. Vydrží 8 hodin a vypadají skoro stejně nádherně, jako ráno.

anastasia Beverly Hills glow kit

Nemám problém ani s balením. Je sice papírové, což by na první pohled mohlo vypadat neprakticky, ale i přes to, že používám rozjasňovače denně, papírový obal se neušpinil ani neošoupal. Paletka je hodně tenká a v porovnání s jinými paletkami i lehká. Cena je 1 250 Kč.

Jak jste tedy nejspíš z předchozích řádků pochopily, jde o moje nejoblíbenější rozjasňovače a určitě je řadím na první místo v mé kosmetické sbírce. Už delší dobu si ale brousím zuby na rozjasňovače Becca, ty jsou totiž také legendární.

Máte se značkou Anastasia Beverly Hills zkušenosti? Budu ráda, když mi napíšete. Užijte si nadcházející víkend a vyražte ven na procházku. Karolína

anastasia Beverly Hills glow kit