NÁKUPY A NOVINKY Z PAŘÍŽE: Fenty Beauty by Rihanna i vysněná Anastasia Beverly Hills

5

Včera jsme se s Honzíkem vrátili z prodlouženého víkendu v Paříži a i když Eiffelovu věž, katedrálu Notre Dame a Vítězný oblouk jen tak něco nepředčí, Sephora na Champs-Élysées má slušně nakročeno.

No dobře, do Paříže jsme si jeli hlavně pro zážitky a nemateriální věci, ale když jsem vyšla do obrovské Sephory, která měla o tisíce produktů víc než u nás a značky, které jsem ani neznala, ocitla jsem se jako v ráji. V životě se mi o takovém kosmetickém ráji ani nezdálo. Byla to bomba. No a protože můj blog je hlavně o kosmetice, první článek z Paříže bude nečekaně plný nákupů i novinek. A to jsem do Paříže na nákupy opravdu nejela. Jediné, co si v Paříži prostě musíte koupit, jsou fracouzské makrónky Ladurée. Ty byly boží! A jestli se do Francie nechystáte, nevadí. Zkuste si je upéct doma, podle mého receptu. 

V hlavní roli Fenty Beauty

Rihanna přešla přes kolekci bot až ke kosmetice. Nadšení nebo zklamání? Jaké jsou moje první pocity? Značka Fenty Beauty je k dispozici teprve pár dní (konkrétně od 8.9. 2017). Celá značka je zaměřena na tři základní kroky k tomu, abyste docílili dokonalého vzhledu. V hlavní roli jsou make-upy i rozjasňovače. Make-upy a korektory najdete jak v klasické tekuté podobě, tak ve formě oblíbených tuhých tyčinek. Rihanna jde s trendy, skvělé!

A protože se v celé Sephoře všechno hemžilo okolo této značky, rozhodla jsem se pár kousků vyzkoušet a odvést domů. Jelikož mi dochází můj oblíbený Born This Way od TF, chtěla jsem make-up. Pokud chcete ideální odstín make-upu, skvělé poradenství a barevnou typologii, jeďte za Paříže. Nebo aspoň za hranice. Konzultace v našich Sephora prodejnách se nemůže ani malinko srovnávat se službami, které mi byli nabízeny v Paříži. A to nejlepší? Bylo to zdarma!

Pokud v Paříži řeknete, že chcete najít vhodný produkt přímo pro vás, kosmetická poradkyně si vás vezme do parády a ani se vás neptá. Je to samozřejmost. Kosmetických poradkyň tam bylo pomalu více, než kupujících. Společně jsme vyzkoušely odstín make-upu a na cestu jsem dostala i vzorek stejného odstínu, abych ho mohla ještě detailněji vyzkoušet a popřípadě si přijít pro jiný odstín.

A teď se podržte. Pokud jste pořád nenašla ideální odstín make-upů, Fenty Beauty s největší pravděpodobností ten odstín bude. A proč? Mají totiž neskutečných 40!!!! odstínů. Na odstíny i na kompletní nabídku produktů mrkněte sem, na oficiální stránky. Pokud vás zajímá proč se značka jmenuje Fenty Beauty, odpověď je jasná, ale překvapí. Rihannino celé jméno je totiž Robyn Rihanna Fenty.

[box type=“warning“] Podrobnou recenzi kosmetiky FENTY BEAUTY najdete v tomto článku [/box]

Make-up má matný finish a plné krytí.

Já plné krytí preferuji, takže jsem byla nadšená. Rovnou jsem tedy sáhla i po primeru. Make-up stál 34 euro a cena primeru byla 31 euro.

Nový make-up jsem vyzkoušela hned další den ráno, hned potom, co jsem zkoukla všechna možná videa ohledně Fenty Beauty. První dojem byl nic moc, večer jsem ale nevěřícně koukala do zrcadla, co make-up dokáže. Na mojí pleti hned po aplikaci hodně zoxidoval a zoranžověl, ale za pár minut se jakoby přizpůsobil mému podtónu i odstínu pleti. Mám odstín 170, což je make-up hodně světlý, spíše s růžovým podtónem, ale za pár minut po nanesení mi sedí perfektně. Pokud se tedy tato značky dostane někdy k nám, nebo ho budete chtít vyzkoušet někde v zahraničí, chtějte vzorek.

Večer jsem se nestačila divit. Make-up vypadal stejně jako ráno a to jsem nepoužila ani primer. Během dne jsme nachodili přes 20 kilometrů a většina jiných make-upů by i s fixátorem a podkladovou bází vypadala nic moc. Make-up Fenty Beauty vypadal tak dobře, že bych se nebála vyrazit na nejbližší párty. Vypadal perfektně a stále jsem byla matná. Bez pudru i matujících papírků. Tak jak jsem se ráno nalíčila, tak jsem stejně vypadala po 12 hodinách. Pořád tomu nemůžu uvěřit! I po těch třech použítí můžu říct, že je to bomba a rozhodně je to už teď kup roku.

No nic, zpět k ostatním produktům. Po tom, co mě make-up tolik učaroval mi Honzík udělal ještě další radost. Koupil mi i Fenty rozjasňovač. Pigmentace je úžasná a nechtějte mě vidět u stojanu, jak si produkt vybírám. To bylo dilema… Nevěděla jsem, který produkt vlastně chci. Tyčinka nebo pudrový rozjasňovač? A není moc studený nebo naopak zlatý? Nakonec jsem sáhla po tom největším úletu, který jsem schopna unosit. Megapigmentovaný zlatý rozjasňovač, který se mi zdál ze všech těch třpytivých produktů nejlepší. Duo rojasňovače mi přišli méně pigmentované a krémovou tyčinku jsem nevzala z toho důvodu, že krémové produkty moc ráda nepoužívám. Navíc ten stejný odstín v krémové textuře nebyl tolik výrazný a tolik se netřpytil. Abyste mě správně pochopili – třpytil se jako blázen, ale v porovnání s pudrovým rozjasňovačem to byl menší odvaz.

Rozjasňovače i pomáda na obočí od Anastasia Beverly Hills

Mimo kousky z kolekce Fenty Beauty jsem si odnesla i klenoty od Anastasia Beverly Hills. Konečně je mám i já! Těším se na pomádu na obočí i na paletky rozjasňovačů. Ta pigmentace i odstíny jsou prostě super. Zatím jsme vyzkoušela paletku Glow Kit a už po 3 dnech jí bezmezně miluju. Prubla jsem i tekutou matnou rtěnku v odstínu Lovely a to je tedy taky bomba. Odstín jsem trefila skvěle a textura i výdrž mě hodně baví.

Make-up na zimu? Našla jsem ho!

Zima se blíží poměrně rychle a moje opálení mizí skoro stejně rychle, jako mraky na obloze. Začínám být pořádná bledule. A tak jsem u značky Marc Jacobs sáhla po nejsvětlejším odstínu Bisque Light, který se mi zdá na zimu ideální. Jsem zvědavá a doufám, že ža ty peníze bude dělat zázraky. Zatím to vypadá, že by to mohl být nejlepší make-up na zimu.

No a v neposlední řadě jsem sáhla po hnědé řasence od značky Sephora, protože mě černá něják přestává bavit a občas mám chuť na něco jemnějšího. A abych byla upřímná, sahám po ní od té doby, co jí mám.

Hádejte, kam směřovaly moje kroky jako první… Vyrazila jsem na jistotu. Okouknout Sephora Lip Stainy. Pořídila jsem si dva odstín 40 a 41. Když teď ale koukám na e-shop Sephory, vidím je nově dostupně i u nás. Zatím jsem stačila vyzkoušet jen 40 a nezklamala. Drží krásně.


Fenty Beauty i Anastasia Beverly Hills řadím mezi poklady ve své sbírce. Co jste si v zahraničí pořídili vy? Podívejte se na oficiální video značky Fenty Beauty i na první dojmy známého youtubera Jeffreeho Stara.

Hezký den, Karolína

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Ga7dKKle774[/embedyt]

 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=4LwpGaDKmZ8[/embedyt]

5 KOMENTÁŘE

  1. Priznám sa, že Fenty beauty ma vôbec neláka. Asi som nejaká divná 😀
    Ale ABH je úžasná značka. Od nich som ešte nemala produkt, ktorý by ma sklamal 🙂

  2. Od Marca Jacobse jsem si pořídila kokosový setting sprej a rozjasňovač. Ještě mám na wishlistu kokosový rozjasňovač a primer, paletku očních stínů a tenhle make-up, tak by mě zajímalo, jak s ním budeš spokojená 🙂 Od ABH mám Modern Renaissance paletku, vyzkoušela jsem ji dvakrát, vůbec nemám chuť se k ní vracet, takže si paletky rozjasňovačů kupovat nebudu, ale tekutou rtěnku možná zkusím.

Comments are closed.