Seznamte se / Lush

2

Ke kosmetice Lush jsem se poprvé dostala tehdy, když jsme se s Honzou přestěhovali do Prahy. Celkově jsem byla nadšená z každé kosmetické značky, na kterou jsem tehdy narazila, Lush mi ale utkvěl v hlavě hned z několika důvodů.

Tak zaprvé: V obchůdku Lush to voní tak úžasně, že tu jejich typickou vůni ještě dlouho nezapomenete.

Za druhé: Kosmetiku Lush vám v obchodě představí tak skvěle, že nevíte, po čem sáhnout jako první. Když jsem byla v prodejně poprvé, chtěla jsem si odnést všechno. Úplně všechno.

První, co jsem kdy vyzkoušela byl oranžový šampuk a červená mycí modelína fun, což je takový sprchový gel ve formě modelíny (super pro děti mimochodem). Dostala jsem je od strejdy k Vánocům a měla jsem z nich obrovskou radost. V té době jsem totiž své kapesné utrácela za jiné „nezbytnosti“ a Lush jsem skoro neznala. Modelína mi na vaně vydržela hooodně dlouho, šampuk mi bohužel moc nevyhovoval. Myslím si, že to byl šampuk Brazilliant, který je určený pro lesk vlasů. Forma toho šampónu byla skvělá, tehdy jsem měla vlasy ještě hodně zdravé, takže si myslím, že to byl jen špatný výběr.

Druhé rande jsem měla s Lush kosmetikou v Německu. Tehdy jsem sáhla po koupelové bombě Intergalactic. Vybrala jsem si jí kvůli vůni i kvůli barvě. Vedle této bomby jsem od Honzíka ještě dostala peeling na rty se žvýkačkovou vůní, masážítko a balzám na Passion Fruit. I přes to, že už je to několik let nazpět, stále si to pamatuji.

kosmetika Lush

Návštěva Lush prodejny

Když jsem tedy měla možnost zavítat do prodejny Lush jako blogerka, byla jsem nadšená. Myslela jsem si, že více méně vím, co Lush nabízí. To jsem se ale dost spletla. Nabízí toho totiž daleko víc. Bomby do koupele a peelingy na rty jsou jen základ.

Nově jsem poznala i Jelly Bombs, což jsou bomby do koupele, které z vody vytvoří želé. Nejvíce mi v hlavě utkvěla Jelly Bomb Turtle, což je želvička, která vám provoní koupelnu vůní ze santalového dřeva a z borovice. Ve vodě se po rozpuštění želvičky objeví také kousky agaru (agar je přírodní polysacharid, který se vyrábí z červených mořských řas), který symbolizuje hrozbu plastů v moři. Želvy v moři totiž požívají plovoucí igelitové tašky s tím že si myslí, že jsou to medůzy.

Lázeň pro nohy Foot Soak And Fancy Free vypadala krásně. Už si moc nepamatuji, jak voněla, ale když jsem si představila, jak si naložím nohy do teplé vody, hned jsem měla pocit, že je to produkt, který nutně potřebuji. Určitě si připisuji na můj imaginární wishlist!

Stejně tak mýdlo s krémovým středem Ro’s Argan, které jsem měla chuť ukousnost (stejně jako většinu produktů :D)

kosmetika Lush

Co budu testovat?

Já jsem si na otestování vybrala hned několik produktů. Nejvíce mě asi zaujala kosmetika na pleť, protože jsem vůbec nevěděla, že Lush dělá vše od masek po pleťové vody.

Hodně mě zaujalo tuhé hydratační sérum na pleť. Sérum Full Of Grace je plné olejů a kvůli vitamínům a minerálům obsahuje i žampióny Portobello – to zní vtipně a netradičně, že?

Poprvé jsem také zaregistrovala želé masky na obličej. Vybrala jsem si modrou variantu The Birth of Venus, která je určená pro suchou pleť. Ještě jsem jí ale nestihla vyzkoušet. To musím co nejrychleji dohnat. Vyzkoušela jsem ale vzoreček čerstvé pleťové masky s ovesnými vločkami a mandlemi Oatifix, která nádherně provoněla celou ložnici. Celkově ty jejich čerstvé pleťové masky vypadají nádherně a určitě to nebylo moje poslední relaxování.

kosmetika Lush

Rozhodla jsem se vyzkoušet i Ultrabland, což je odličovač na obličej. Když už jsme u toho čistění pleti, v paměti mi utkvělo i mýdlo na obličej Movis, které má ve složení i celozrný chléb. A mýdlo po chlebu vážně vonělo.

Tuhý tělový kondicionér Scrubee mě nadchl hned. Formou i vzhledem. Vypadá totiž jako včelka. Vedle hydratace se kondicionér postará i o jemnou exfoliaci, obsahuje totiž mleté kokosové skořápky. A vůně je z pokožky cítit ještě několik hodin.

Vedle těchto produktů jsem si navíc koupila Charity Pot, což je charitativní kelímek s krémem na ruce i tělo. Moc se mi líbí, že na víčku máte samolepku projektů, které podporují. No a hádejte, jaké víčko jsem si vybrala. Jak jinak, než s kočičkama. Moc se mi celý ten nápad líbí.

kosmetika Lush

Na vyzkoušení jsem pak dostala ještě vzorek šampónu a kondicionéru (za zmíňku stojí i henna na vlasy, která vypadá na první pohled jako tabulky čokolády), takže se v Lush obchodě určitě nemusíte bát, určitě vám rádi vzoreček na vyzkoušení dají. No a pokud máte obchody daleko, koukněte na lush eshop cz.lush.com, najdete tam všechno od informací, až po produkty. Doručují po celé ČR a objenávat můžete i na Slovensko.

Podívejte se na fotky z prodejny:

 

Znáte značku Lush? Dejte mi vědět, jaké produkty jsou vaše oblíbené, jsem zvědavá. Těším se, až se s vámi podělím o kompletní recenze. Mějte se hezky, Karolína

2 KOMENTÁŘE

  1. Mě se na ty produkty z Lushe vždycky tak hezky dívá a některé vypadají lákavě i k snědku než na tělo 🙂 mám značku už dlouho v hledáčku, ale přiznám se, že jsem zatím nic nevyzkoušela. Mám prodejnu docela daleko od bydliště a objednávat přes e-shop bych si neriskla, raději si všechno očichám a vyzkouším osobně v prodejně 🙂

  2. Osobně jsem člověk, kterýho Lush vůbec nebere. Mně osobně přijde hrozně drahej a sprcháče/krémy atd. stejný kvality si můžu pořídit i u jiných značek. Ale je to všechno o značkách, kdyby nebyl Lush tak známej, tak by byl o dost levnější 🙂 Ale asi se půjdu mrknout na ten Charity Pot, ráda bych přispěla na kočičky nebo pejsky 🙂

    Karolína & Korea v Česku

Comments are closed.