BUY AND TRY (7)

2

Spolu s dalším školním rokem pro Vás mám po prázdninové pauze další díl Buy and Try. Tentokrát tu mám 5 produktů. Dekorativka, pečující kosmetika i vlasová kosmetika. Zkrátka od každého kousek. V září budu testovat můj první kousek od The Balm a to vysněný rozjasňovač Mary-Lou-Manizer, na který se moc těším, protože je to vlastně můj skoro první rozjasňovač vůbec. Co se týče té levnější kosmetiky, mám tu zástupce od Avonu. Rozhodla jsem se konečně se pořádně naučit linky a začnu klasicky. Černou tužkou. Uvidíme, jak se mi bude dařit. Zvolila jsem tužku Glimmerstick v odstínu Blackened Night. Určitě vám dám v průběhu testování vědět, jak se mi daří.

Konečně jsem si objednala mojí nejoblíbenější masku na vlasy od značky Black a spolu s maskou jsem si objednala i lesk na vlasy a tekuté krystaly, které mají mít skvělé účinky. Zatím to vypadá na klasický olejíček na vlasy, ale kdo ví, třeba se ještě budeme divit, jaké zázraky umí. Ve výprodeji ve Fashion Aréně jsem si pořídila můj druhý kousek od MACu. Kompaktní make-up s krémovým složením v odstínu NW35, který je vhodný na konturování. Možná konečně zjistím, jak nejlépe a nejefektivněji opticky zúžit obličej. Make-up vypadá moc dobře. A poslední produkt, který tu mám je tělové mléko od Victoria´s  Secret, které voní nádherně po jahodách.

Jsem zvědavá, co mi měsíc září přinese a jestli budu stejně nadšená, jako na začátku měsíce, kdy jsem produkty vyzkoušela jen párkrát.

Zatím se mějte krásně, Karolína

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.