Řasenka Big & False Lash od Avonu

6

Novinka od Avonu. Už se o ní mluví dokonce i v televizi. Řasenka Big and False Lash. Já jsem jí dostala od Avonu spolu s pozvánkou na akci s Pavlem Bauerem a když jsem viděla ten obrovský kartáček, trochu mě odradila. Pak jsem ale viděla Pavla, jaké s ní vykouzlil úžasné řasy a hádejte, kterou řasenku jsem použila další ráno?

Reklamu v televizi jsem poprvé viděla včera a musím říct, že je to snad první na řasenku reklama, která nelže. Z výsledku jsem byla totiž nadšená a myslím si, že jsem KONEČNĚ našla tu správnou řasenku, protože tak krásné řasy jsem ještě nikdy neměla. Většinou jsem zvyklá řasenky kombinovat, abych dosáhla toho správného efektu. S řasenkou Big and False jsem neměla potřebu a výsledek vypadal skvěle hned po prvním rozčesání. Podívejte se na fotku a posuďte samy.

řasenka big and false od Avonu

Já si myslím, že řasy vypadají skvěle. Jsou natočené i přes to, že jsem nepoužila kleštičky a mám oči jako mrkací panenka. A takhle natočené vydrží několik hodin. Cena řasenky se pohybuje okolo 230 Kč, což je naprostá bomba a můžu s klidným srdcem říct, že všechny moje ostatní řasenky, které doma mám, můžu vyhodit, protože už je nebudu potřebovat. Řasenku dělají ještě v několika odstínech a já ještě pokukuji po odstínu Black/Brown, protože pokaždé, když chci přirozenější look, černá řasenka je na mě moc černá tmavá.

řasenka big and false od Avonu

Řasenka má 10 ml, což je klasika a opravdu se toho velkého kartáčku nebojte, umí divy. Jsem si na 99,9% jistá, že budete nadšené, protože na tak dobrou řasenku jsem ještě nikdy nenarazila a to jsem zkoušela i They´re real od Benefitu.

řasenka big and false od Avonu

Tak to by byla recenze na můj velký objev z řad řasenek a vy mi dejte vědět, která řasenka je vaše nejoblíbenější. Mějte se krásně, K.

 

6 KOMENTÁŘE

  1. Já jsem nad ní právě přemýšlela, ale hrozně mě zklamala ta Big daring, tak jsem si jí neobjednala, ale po tvé recenzi to asi napravím . 🙂

  2. False lash je dobrá řasenka, rozhodně patří mezi ty lepší 🙂 ale ještě lepší zkušenosti mám s její předchůdkyní Big and Daring, ale možná je to také o tom jaké mám řasy, upřímně ale přiznávám že obě jsou jedny z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela :))

  3. Já používám předchůdce této řasenky Big daring, naprostá spokojenost!! False lasch mám v zásobě a už se na ni těším 🙂

  4. Túto som mala, a je supeeeer. Pekné riasy robí. Len mne nejak rýchlo vyschla :/ ….. Možno to bola moja chyba.. každopádne určite by som ju kúpila znova 🙂

Comments are closed.