Moje první zkušenosti s E-style – rozjasňovače a oční stíny

2

Když mě oslovila značka E-style ke spolupráci, neodolala jsem. Do té doby jsem totiž nic od E-style, kterou všechny blogerky i neblogerky chválí, nic nezkoušela, takže jsem se moc těšila! Přišlo mi hned několik stínů a dva rozjasňovače a já se dala hned do testování.

Stíny a magnetická paletka

Nevím, jak je to dlouho, řekla bych více, či méně měsíc. Přišlo mi 10 stínů a jedna magnetická paletka, do které jsem si dala stíny, které se mi líbily nejvíc. A asi se nebudete divit, když zjistíte, jaké stíny jsem si do paletky dala. Všechny jsou velmi přirozené, nebo hnědé. Modrou a růžovou jsem tolik nezkoušela, přeci jen si na barvy tolik nepotrpím a nejraději používám hnědé, černé nebo šedé barvy, ale doufám, že s nimi vykouzlím nějáké bláznivější líčení, třeba na Halloween. Do práce, nebo do školy moc nechodím ani v červené rtěnce, natož v růžových stínech. Paletku jsem si sestavila moc hezky, jde s ní vykouzlit jemné a nenápadné líčení, ale také večerní kouřovky.

estyle oční stíny

Odstíny a pigmentace Estyle stínů

Odstíny 35 a 33 jsou ideální na celé víčko, do vnitřního koutku a hlavně pod obočí. Nejvíce jsem si oblíbila odstín 35, který je úžasný. Stín 27 je super na blendění a je to taková ta taupe barvička, která sluší všem, nehledě na to, jaký podtón máte, nebo které líčení zvolíte. Vše hezky rozmaže. Odstín 24 z celé paletky používám nejméně, přeci jen si více potrpím na ty matnější, naopak odstín 25 je skvělý. Dá se hezky „navrstvit“, takže je pak stín hodně výrazný a paletku jsem použila třeba při líčení na Cosmo Party, kde jsem byla ve čtvrtek.

estyle swatch

Tyhle výraznější barvičky jsem ani nestihla všechny otestovat. Velmi zajímavá je 23, což je taková měnivá zelená, ale k mým zeleným očím moc nejde. Růžová 03 vypadá na první pohled tmavší, než ve ekutečnosti je, takže by šla použít i do vnitřního koutku. A modrá mě bohužel zklamala, protože jsem čekala, že na víčku bude více pigmentovaná a nebylo skoro vůbec poznat, že je to modrá. Působila jako světlejší fialová.

estyle swatch

Stíny sice práší, ale záleží na tom které. Určitě musíte štětce dobře oklepat, abyste neměly všechny stíny pod okem a ta lepší zpráva je, že více práší ty světlé stíny. Tmavé práší o dost méně. Co se týče výdrže, používám jsem je pokaždé s bází od UD a drží skvěle. Cena za stíny se pohybuje okolo 90 kč, což je podobné, jako stíny od Essence a kvalitou se nedají srovnat. E-style je rozhodně lepší a pigmentovanější. Budu opakovat, stejně jako většina blogerek, že stíny E-style stojí za to a i když ten modrý odstín není tak dobrý, jak bych si představovala, i u drahých značek je to tak, že nějáký stín je skvělý a některý naopak horší. A například hnědý stín 25 se dá srovnat svojí pigmentací i se stínem od Too Faced.

Přirozené rozjasnění?

Rozjasňovače budou vhodné pro ty z Vás, kteří nemají rádi lesk jako blesk, s rozjasňovači teprve začínají, nebo nezkoušeli Mary-Lou Manizer. Já mám doma momentálně jen pár rozjasňovačů. Co si teď na rychlo vzpomínám, je to zmiňovaný Mary-Lou a pár miniatur od Benefitu. Některé jsem dala mamče, nebo ségře, protože se snažím řídit pravidlem, že méně je více a dávat dál ty produkty, které nepoužívám. Tak či tak vždy sahám po těch oblíbených kouscích a zbytek mi doma leží a je jich škoda. Rozjasňovače mám ve dvou odstínech 01 Pearl Dust a 03 Pink Haze.

Oba dva odstíny jsou moc hezké, pigmentace také není hrozná. Horší je výdrž. Rozjasňení je vidět pěkně jen pár hodin. Mizí ale postupně a rozhodně se s nimi nemusíte bát, že to přeženete. Umím si je představit k jemnému líčení (tak jsem to také dělala já, třeba v těch dnech, kdy jsem neměla oční stíny), nebo k těm z Vás, kteří se tak výrazně nelíčí. Stojí okolo 100 Kč, což je super cena, jen ta výdrž by za mě mohla být o pár hodin delší. Přeci jen rozjasnění pleti dělá divy.

estyle rozjasnovac

estyle rozjasnovac

estyle rozjasnovac

estyle swatch

Doufám a věřím, že se ke mě další produkty E-style dostanou, protože rozhodně stojí za vyzkoušení a pokud značku někde uvidím, ráda se podívám, co dalšího nabízí. Vaše K.

2 KOMENTÁŘE

  1. A mě zase naopak velmi vyhovuje E – style. A teď uvažuju o permanentním makeupu linek. Docela by se mi ulevilo. Denno – denní ranní vztekání u zrcadla je děs. Co vy na to? Jako sice jsem si o technice líčení něco nastudovala tady http://www.radchenko.cz/blog, ale přecejenom na to fakt asi musí být šikovná ruka. A ani ta cena se mi nezdá nijak vysoká.

Comments are closed.