SOUTĚŽ: Dermatin Orling

14

Jestli mě sledujete na Instagramu, nejspíš jste si všimli, že soutěže se tam snažím dělat celkem často. Většinou jde o kosmetiku, kterou dávám během roku stranou (kosmetiky mám doma někdy až moc) a potom o ní vyhlásím soutěž. Dnes si zasoutěžíme tady na blogu. Vyhrát můžete Dermatin Orling práškový nápoj s malinovou příchutí.

Co je Dermatin?

Dermatin je novinka, která je plná kolagenních peptidů a vitamínů. Když mě zastoupení Dermatinu kontaktovalo s tím, abych nápoj vyzkoušela, v první chvíli jsem nebyla vůbec proti. Jak o mě asi víte, doplňky stravy zkouším moc ráda. Sacharidům v doplňcích stravy se jako diabetička vyhýbám, takže většinou tyto přípravky užívám ve formě tobolek. Nápoj obsahuje fruktózu, takže jsem se nakonec rozhodla, že vám 3 balení daruji do soutěže.

Ochucený nápoj obsahuje látky, které vyživují klouby a zklidňují, regenerují a chrání pokožku. Zároveň podporuje elasticitu a hydrataci pleti. Přípravek obsahuje velké množství vitamínů, biotin, jód a zinek, které pomáhají udržovat zdravou kůži. Pokud byste se chtěli o Dermatinu dozvědět víc, podívejte se na stránky www.orling.cz

Co pro výhru udělat?

 • sledujte můj Instagram okmakeup_karolina (odkaz zde)
 • napište pod tento článek komentář s vaší e-mailovou adresou
 • napište libovolný komentář pod některý článek na blogu
 • musíte být z České Republiky

Soutěž vyhlásím 12.9 na Instagramu a TŘI výherce kontaktuji přes e-mail ????

dermatin dermatin dermatinMáte s Dermatinem zkušenosti? Držím vám palce, Karolína

14 KOMENTÁŘE

 1. Tak to je pro mě úplná novinka ???? snažím se dodržovat pitný režim, ale čistá voda a vida s citronem už mi trošku lezou krkem, a tohle by mohla být příjemná změna a ještě navíc doplním i vitamíny a minerály, bezva ????

 2. Ráda vyzkouším něco nového,vitamínů není nikdy dost! ✨ Čtu, že je to i na vlasy a nehty,což by bylo super! Nehty se mi lámou a vlasy často odlamují a nebo vypadávají????

 3. Doplňky stravy a vitamíny kupuju ve formě tobolek, nápoj mě ještě nikdy nenapadl. Tak bych si ráda rozšířila obzory a vyzkoušela něco nevého.
  [email protected]

 4. UKONČENO. Výherkyním jsem napsala e-mail 🙂

  petuuthie
  Monika K.
  Jana

  Mějte krásný den a pokud si chcete zasoutěžit o dvě rtěnky Bobbi Brown, koukněte na můj Instagram 🙂

Comments are closed.