RECENZE: Dove pečující řada DermaSpa

1

Když mi Barča z vivantis.cz napsala, jestli mám zájem otestovat řadu Derma Spa Cashmere Comfort od Dove, zajásala jsem hlavně kvůli tomu, že tyhle řady jsou u mnoha blogerek chválené a pokaždé si říkám, že se na ně v drogérii musím podívat. Hodně je schválí třeba Škodulka, na kterou moc ráda koukám a co se týče recenzí, věřím, že jsou pravdivé. Obaly jsou jednoduché, ale za to velmi vkusné a nadčasové. Zkoušela jsem celou řadu, která obsahuje tři produkty. Krém na ruce, tělové mléko a tělové máslo.

Celá řada je určená pro suchou a velmi suchou pokožku. Intenzivně hydratuje a krásně voní.

Krém na ruce

Krémy na ruce jsou kosmetické produkty, po kterých sahám nejčastěji a v kabelce se mi vždycky válí alespoň dva. I tento krém jsme hojně používala. a nosila v kabelce. Má 75 ml a stojí 129 Kč. Ruce jsou po namazání hebké, navoněné a trošičku lepí, což mi teď, když je venku horší počasí, tolik nevadí. Rychle se vstřebává a na pokožce udělá takový (pro mě příjemný) film.

dove derma spa

dove derma spa

Tělové mléko Dove Derma Spa

Má 200 ml a na to, že je to „jen“ tělové mléko, je dost hutné. Z mých zkušeností bych ho přiřadila spíše ke konzistenci tělového másla. Dobře se roztírá a vstřebává se malinko déle, než jsem zvyklá. Většinou se po vaně nejdříve namažu, vyčistím si pleť a až potom se oblékám do pyžama, takže mi to zase tak nevadí. Za tu dobu se stihne vstřebat úplně v pohodě. Mléko mi přijde z celé řady nejpovedenější kousek. Balení má 200 ml a stojí 169 Kč.
dove derma spa

(zleva: tělové mléko, krém na ruce, tělové máslo)

Tělové máslo

U tělového másla se mi líbí klasické balení, které si od Dove pamatuji snad od pradávna. Vím, že toto balení měla vždycky moje babička na nočním stolku. Máslo je na můj vkus až moc hutné, já preferuji spíše lehčí textury a bohužel na můj vkus i dost lepí. A možná proto jsem si více oblíbila tělové mléko, o kterém jsem psala pár řádků nahoře. Každopádně je máslo super na nohy.

Oceňuji to, že vůně na pokožce vydrží poměrně dlouho, na což jsem zvyklá hlavně u dražších značek. Řada Derma Spa Cashmere Comfort je nejlepší, co jsem kdy od Dove v péči o tělo vyzkoušela a ekzém, který mám, na něj reaguje dobře.

dove derma spa

Spolu s touto řadou mi domů přišel i šampón a kondicionér z regenerační řady, kterou jsem zkoušela už před časem a psala na ní i detailní recenzi u mě na blogu (odkaz zde). Při používání druhého balení jsem se opět utvrdila v tom, že řada je skvělá a určitě produkty řadím mezi mé stálé produkty. Z drogérie a této cenové relaci je to to nejlepší, co jsem vyzkoušela. Opravdu super! Šampón a kondicionér stojí po 109 korunách a v této řadě je i sérum na vlasy a báječná maska. Pokud z tohoto článku musíte něco vyzkoušet, jsou to rozhodně produkty na vlasy. Jsou báječné právě na zničené vlasy, které mám já.

dove derma spa

Mějte krásný zbytek víkendu a napište mi, které produkty od Dove máte rádi. K.

1 komentář

Comments are closed.