Kiehl’s 3/3 VLASY

4

Poslední článek, který se bude věnovat značce Kiehl’s, je zaměřený na vlasy. Jak nejspíš víte, moje vlasy jsou hodně suché, zničené a bez objemu.

kiehl's pleťová kosmetikaAmino Acid Shampoo – šampon s jemnou kokosovou vůní, která je cítit v lahvičce, ale na vlasech už tolik ne. Kokos mám moc ráda, často používám i kokosový olej, a jelikož mám vlasy hodně suché, kokosový olej v šamponech jen a jen oceňuji. Šampon dělá bohatou, krémovou pěnu a stačí ho jen kapička. Většinou si myji vlasy šamponem 2x. Opět jsem měla jak šampon, tak kondicionér (o kondicionéru za chviličku) v cestovním balení a obě balení mi vydrželi asi 4 týdny intenzivního používání, což je super. Balení jednoduché a moc hezké. Navíc je šampon určený pro normální vlasy, takže si ho oblíbí většina z Vás. Za což mluví i fakt, že je šampon oblíbený i mezi zákazníky.

kiehls vlasy

Společně se šamponem jsem používala i Sunflower Color Preserving Conditioner, což je kondicionér určený pro barvené vlasy a je stejně jako šampon, bez silikonů. Znovu se u tohoto kondicionéru přesvědčuji o tom, že ne vždy musím sahat po hutné masce a i tak můžu mít krásně jemné a lesklé vlasy, i když před pár měsíci jsem si mytí vlasů bez masky nedokázala vůbec představit. Konzistencí je hodně podobný právě masce a moc mě tím, co umí, nadchl. Vlasy uhladí tak, že nemám potřebu si vlasy žehlit (a to jsem si je žehlila skoro každý den), pokud ještě navíc použiji olejíček na vlasy, je to ideální. Jemně voní a chrání proti UV záření, což je super, protože každé léto moje vlasy trpí právě kvůli sluníčku. Stačí ho opět málo a na vlasech ho mám většinou 3 minuty.

kiehls vlasy

Smoothing Oil-Inflused Leave-in Concentrate – většinou ho používám už na suché vlasy, kdy je chci uhladit tak, abych si vlasy nemusela žehlit. A v této trojkombinaci to opravdu funguje. Zkoušela jsem ho dát do vlasů i před mytím, jako takovou ozdravnou kůru a také funguje. Překrásně voní a je to ten nejlepší olej na vlasy, který jsem kdy zkusila. Celkově mám vlasové oleje moc ráda, ale takový účinek jsem ještě nezaznamenala. Pokud máte problém s rozčesáváním, pomůže Vám i tady, dá se použít i do vlhkých vlasů a napomáhá rozčesávání. Vlasy jsou hodně jemné, hladké a zářivé a já mám potom tendenci si do vlasů pořád sahat – vlasy jsou podobně jemné, jako když jdu od kadeřnice. Používám ho tehdy, když cítím, že jsou moje vlasy suché, takže prakticky denně. Má 75 ml a stojí 830 Kč, což není taková hrůza vzhledem k tomu, co umí a jak funguje. A stačí jen jedno pumpnutí.

kiehls vlasy

kiehls vlasy

kiehls vlasy

kiehls vlasy

Olej musíte rozhodně vyzkoušet, je božský! Krásný den, Karolína.

 

4 KOMENTÁŘE

Comments are closed.