DOVE setkání

4

I já jsem měla super možnost zúčastnit se Dove setkání v krásném Millenium Plaza v Praze. Přesně v takových chvílích jsem ráda, že bydlíme v hlavním městě. Většina blogerských setkání a tiskových konferencích je v Praze, takže to nemám daleko a nemusím řešit, jak se do Prahy dostanu.

Zaměřili jsme se na řadu Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment, která je určená pro ty z nás, které si barvíme, žehlíme a fénujeme vlasy – takže přesně pro mě. Já si vlasy žehlím a fénuji poměrně často a záleží mi na tom, abych vlasy měla vyživéné a lesklé, což má zajistit právě regenerační řada s výtažkem z červených řas a Keratin Nutri Complexem.

Řada obsahuje čtyři produkty – šampón, kondicionér, masku a sérum v oleji. Na sérum v oleji se těším ze všeho nejvíc, protože suchý olej z řady Pure Care Dry Oil jsem si moc oblíbila a používám ho velmi často. Psala jsem o něm už před dvěma lety v tomto článku, takže se určitě podívejte, protože jsem ho nejednou řadila mezi oblíbence.

  • Věděli jste, že 91% českých a slovenských žen zastává názor, že mají poškozené vlasy?
  • Nejčastěji nás trápí roztřepené konečky (57%) a suché vlasy (42%‘)
  • Dozvěděla jsem se, že vysušeným vlasům, díky sluníčku, předejdete i obyčejnou ochranou proti žehlení, která také funguje.
  • Kondicionér by se měl používat po každém mytí, protože vlas uzavře.
  • Masku stačí aplikovat jen jednou za čas. Třeba jednou za týden
  • Věděli jste, že řadu pro kudrnaté vlasy najdete exkluzivně v DMku?
  • Pokud chcete předejít zničeným vlasům díky soli v moři, nebo chlóru v bazénu, dejte si ráno před sluněním a koupám do vlasů masku

Podívala jsem se, jak moc mám zničené vlasy a nechala si učesat krásný rybí cop. Poznala jsem další (pro mě nové) blogerky a konečně jsem se osobně setkala s Kristýnkou a Patty. Obě jsou úžasné, milé a sympatické a těším se, až se někde zase sejdeme (s Kristýnkou už v pátek, huráá). A v neposlední řadě ochutnala skvělé jídlo a nejlepší cheesecake, co jsem kdy jedla. Musím se tedy v mém receptu polepšit!

Regenerační řadu určitě vyzkouším a dám vám vědět, jak se mi líbila, protože je určená právě na moje vlasy. A teď už se podívejte na krásné fotky. Mějte se krásně a já moc děkuji za pozvání, Karolína.

Dove-001_foto-www-klapper.cz

Dove-004_foto-www.klapper.cz

Dove-005_foto-www.klapper.cz

Dove-006_foto-www.klapper.cz

Dove-007_foto-www.klapper.cz

Dove-009_foto-www.klapper.cz

Dove-010_foto-www.klapper.cz

Dove-011_foto-www.klapper.cz

Dove-013_foto-www.klapper.cz

Dove-017_foto-www.klapper.cz

Dove-030_foto-www.klapper.cz

Dove-042_foto-www.klapper.cz

Dove-062_foto-www.klapper.cz

Dove-071_foto-www.klapper.cz

Dove-073_foto-www.klapper.cz

Dove-075_foto-www.klapper.cz

Dove-078_foto-www.klapper.cz

Dove-079_foto-www.klapper.cz

Dove-087_foto-www.klapper.cz

Dove-088_foto-www.klapper.cz

Dove-089_foto-www.klapper.cz

Dove-090_foto-www.klapper.cz

Dove-092_foto-www.klapper.cz

Dove-095_foto-www.klapper.cz

4 KOMENTÁŘE

Comments are closed.