Freedom PRO EYEBROW

1

Úprava obočí nesmí u žádného mého líčení chybět. Občas mám sice problém najít ten pravý odstín, protože mám na vlasech barevné ombre a tak nikdy nevím, jestli sáhnout po světlejším, nebo tmavším stínu, ale nakonec to něják dopadne. Když jsem si mohla vybrat několik produktů od značky Freedom, sáhla jsem i po setu na obočí ve verzi light-medium. 

Set obsahuje 3 stíny a jeden vosk na obočí. Stíny mi barevně sedí hezky, moje obočí je poměrně tmavé, takže ať zvolím nejsvětlejší, nebo střední stín z paletky, vypadá to na mém obočí hodně podobně. V paletce jsou jak teplé, tak studené odstíny, takže si každá příjde na své. Co se týče vosku, s tím už tolik spokojená nejsem. Příjde mi hodně mastný, takže se pak moje obočí hodně leskne a musím ho upravovat ještě kartáčkem, aby to vypadalo přirozeně a hlavně moc dlouho nedrží. Raději tak místo vosku sahám po obyčejném bambuckém másle, které mi zajistí lepší výsledek.

freedom brow kit

V setu je i mini pinzetka a štěteček, který sice nepoužívám, ale na cestování je to praktické a určitě se dají využít. Cena je 129 Kč. Balení je malé a skladné, což oceňuji. Poslední dobou si čím dál tím častěji pohrávám s myšlenkou zkusit gel na obočí od značky Makeup Forever, aby byl výsledek opravdu takový jak si představuji. Dokonalé obočí, které drží celý den. A kdyby vydrželo i vodní radovánky, to by bylo super!
freedom brow kit

Není profesionální, je to spíše průměr

Light verze je fajn, myslím si, že si příjde na své jak platinová blondýnka, tak i blondýnka s tmavšími vlasy, jen ten vosk mi prostě nesedí. Každopádně na běžné denní nošení se použít dá, i já po něm sahala poměrně často. Není to žádný propadák, ani bomba. Řekla bych takový průměr. Paletku bych každopádně nenazvala profesionální. Pod tím pojmem si představuji ještě něco lepšího.

freedom brow kit

freedom brow kit

freedom brow kit

A jak bych to tedy celé zhodnotila? Pokud nemáte přehnané nároky, obočí nemusíte hodně upravovat, protože ho máte od přírody hezké a chcete zkusit nějákou paletku, mohla by se Vám tahle líbit. Jestli musíte obočí hodně dokreslovat a jste zvyklé mít obočí dokonale upravené, koukněte raději po jiném produktu. Úprava obočí je moc důležitá, ať už se líčíte, nebo ne. Já mám nejlepší pocit, když jdu od kosmetičky, která mi obočí vytrhá a ještě nabarví. Co vy a obočí? Které produkty používáte? Saháte po těch z drogérie, nebo si raději připlatíte? Mějte se krásně a dejte mi vědět, moc mě to zajímá, K.

1 komentář

  1. Ahoj,

    musím říct, že se vůbec nepleteš. Stejnou paletku jsem si pořídila taky a s naprosto stejným výsledkem – nic moc. Přesně kvůli tomu jsem raději začala chodit na kosmetiku, kde mi moje kosmetička obočí perfektně upraví a nabarví tak, aby mi ladilo k odstínu vlasů.

    Měj se krásně, Tereza

Comments are closed.