V jednoduchosti je krása

4

Asi jste si všimli, že jak v líčení, tak v módě (a asi v celém životě) vyznávám heslo „v jednoduchosti je krása“, nebo také „méně je více“. Nepotrpím si na barevné kreace, v outfitu se snažím kombinovat barvy jako je černá, hnědá, bílá, nebo šedá. I když se musím přiznat, že spolu s jarem a sluníčkem mě lákají i bláznivější barvičky, takže čas od času vytáhnu i neonově oranžové tílko. Moje outfity jsou jednoduché a většinou je výmýšlím 5 minut ráno, nebo těsně před tím, než se chystám ven.

A proto oceňuji basic kousky, které se snažím vyměňovat za takové oblečení, které vytáhnu jednou za čas. Obyčejná jednobarevná trička s dlouhým rukávem a tílka mám nejraději v New Yorkeru. Stojí tam pár korun a tak je můžu čas od času vyhodit a koupit nové. Kalhoty a jeansy už mám většinou jen z Pepe Jeans, což mě naučil Honzík. A můj nejoblíbenější střih je s vysokým pasem, takové nosím prakticky denně a doma jich mám většinu.

_DSC6959

Moje denní líčení se skládá z hnědých kouřovek a výrazné, nebo nude rtěnky. Ale jelikož se snažím o to být beauty blogerka, chci se teď naučit zkoušet barvičky, i když ne vždy je to možné. Do práce, nebo do školy bych si nevzala ani modrou řasenku. Nemám totiž ráda, když jsem středem pozornosti. Raději se držím při zemi. Poslední dobou jsem si oblíbila chodit nenalíčená. Jednak pro to, že začíná zkouškové, mám alergii a slzí mi oči, ale taky pro to, že mám super péči na pleť a je mi až skoro líto, dávat na hydratovanou a spokojenou pleť makeup.
_DSC6991

Většina lidí mi ale říká, že vypadám nenamalovaná nemocně, protože jsem hodně světlá a nebo taky smutně, takže do práce po troše make-upu přeci jen sahám. Moc se těším na sluníčko, až se opálím a bude mi stačit bronzer a řasenka (nebo aspoň doufám, že bude stačit).
_DSC6987

Moc ráda bych měla dokonalé obočí i bez nalíčení a rovné vlasy bez žehličky. Ale co se dá dělat, někdy tomu musím přeci jen pomoct. Doplňky jsou na tom úplně stejně. Jednoduchost a klasika. To je moje.

_DSC6984) _DSC6962

A jak jste na tom vy? Saháte raději po basic kouskách, nebo máte rádi něco divočejšího? Dejte mi vědět, zajímá mě to! Karolína

p.s Fotil můj nejšikovnější Jan Vobruba , děkuju zlato!

 

4 KOMENTÁŘE

  1. Krásné fotografie a navíc obdivuhodný postoj k makeupu.
    Přestože dnes až příliš všude vidíme velmi silné líčení a konturování, bronzování, rozjasňování, k čemuž mám též sklony, líbí se mi, pokud je mladá dívka jemně nalíčená a s věkem o to více.
    Děkuji za tento pohled.
    Miluji kosmetiku, makeup, péči o pleť.
    Krásné dny 🙂

Comments are closed.