hairburst Přírodní vlasové vitamíny

1

V rámci prokrastinace o zkouškovém období pro Vás mám recenzi na přírodní vlasové vitamíny, které jsem testovala. Testovala jsem je už před několika měsíci a úplně jsem zapomněla na to, že bych Vám o nich měla napsala. O vitamínech Hairburst se poměrně hodně mluví. Na Instagramu i na Facebooku můžete všude vidět srovnání po měsící užívání a rozdíl je vidět hned na první pohled. Vlasy jsou rozhodně delší.

A protože mám sama vlasy hodně zničené a chtěla bych je mít delší hustějí a lesklejší, šla jsem do toho. Dostala jsem dvě balení na dva měsíce, protože se mají brát 2 kapsle denně. Ráno jsem zvyklá brát i jiné léky, takže jsem s denním užíváním neměla problém. Problém byl v tom, že byly kapsle poměrně velké a tak se mi špatně polykaly. Často mi kapsle vyvolali dávivý reflex, což po ránu nebylo příjemné. Nicméně se říká, že pro krásu se musí trpět, takže jsem to i přes to zvládla a vitamíny doužívala.

Co se týče efektu po 2 měsících, velké rozdíly jsem neviděla. Rozdíl byl v tom, že mi vlasy tolik nepadaly, ale na druhou stranu nebyly ani lesklejší, ani hustější. Porovnání fotek před a po užívání sice přesně po 2 měsících nemám, ale našla jsem fotku, která je s odstupem asi pěti měsíců, kde ten rozdíl vidět je. První fotka, kde mám vlasy hodně lesklé je těsně po návštěvě kadeřnice a po ošetření Redken Chemistry systému. Vlasy jsou krásně vyfoukané a vyžehlené, takže jsou rovné a bez krepatění. Druhá fotka je po cca pěti měsících a jedné návštěvě kadeřnice, které mi stříhala jen konečky. Vlasy nejsou vyžehlené, takže lítají, kde můžou, a momentálně čekám na to, až mi domů příjde Keratin, protože to moje vlasy už nutně potřebují. Vlasy jsou sice po těch 5 měsících delší, ale příjde mi, že tak něják přírozeně. Wow efekt to pro mě tedy není.

Oceňuji přírodní složení. Možná by pro mě byla lepší alternativa ve formě srdíčkových bonbónků, které také dělají. Ty jsem ale nezkoušela, takže nemůžu soudit. Každopádně, pokud mám napsat nějáký verdikt, vitamíny mě bohužel neoslovili. Cena za měsíční balení je 949 Kč, což je poměrně dost, ale čert vem cenu. Když něco funguje jsem schopná si za daný produkt připlatit. Za ten dávivý efekt mi to opravdu nestojí a bohužel nepatřím mezi ty, kterým vitamíny zabraly.

Za mě je to tedy poměrně zklamání a tady už mám pro Vás ty slíbené fotky. Budu ráda, pokud mi napíšete, jestli jste Hairburst zkoušely také a jestli Vám zabraly, protože mě to opravdu zajímá. mějte se krásně a přežijte zkouškové, K.

Za poskytnutí vitamínů Hairburst děkuji stránce www.hairburst.cz.

)

 

1 komentář

  1. Ja som skusala a musim povedat, ze mi vlasy po nich tiez ovela menej padali a hlavne sa menej lamali. Ale najvacsi ucinok to u mna malo na nechty, boli strasne pevne. Vidis a ja som ani nesledovala ci su nejake lesklejsie.

Comments are closed.