RECENZE: Rtěnky MAYBELLINE Color Sensational Matte

2

Matné rtěnky MAYBELLINE Color Sensational Matte byly první, které jsem z řady Color Sensational vyzkoušela. Jak o mě asi víte, jsem milovníkem tělových rtěnek a po červených a vínovách odstínech sahám jen málo, takže jsem byla ráda, že mi domů přišly umírněnější odstíny.

Rtěnky mají velmi zajímavou, nezvyklou texturu. Přirovnala bych jí možná k lehce voskové, takže jsem si na strukturu rtěnky musela nejdříve zvyknout. I na rtech vytvoří jiný „povrch“, než ostatní rtěnky. Na rtech nikdy úplně nezaschnou.

Odstíny, které jsem testovala jsou vhodnější pro světlejší pleť, na tmavší pleti budou odstíny vypadat nezdravě a nepřirozeně. Můj obličej ale jásá. Odstíny mi sedí skvěle.

Odstín 982 Peach Buff

Je krásná teplá růžová, která vypadá na rtech skvěle sama o sobě a doladí každý make-up look. Sahám po ní tehdy, když chci přirozený denní make-up i tehdy, když chci doplnit výrazné kouřové oči. Skvěle vypadá i místo tvářenky.

Odstín 983 Beige Babe

Hodně světlý odstín, který mi na někom mohl fungovat i jako make-up. Dělám si legraci 😀 Odstín je ale velmi světlý a hodně se podobá mé oblíbené rtěnce od Avonu Matte Perfecly Nude (podrobnou recenzi na rtěnku si přečtěte zde). Takto světlé rtěnky používám tehdy, když se mi na rtěnce něco nezdá, nebo se mi zdá moc výrazná. Světlý odstín rtěnku umírní a jelikož je podtón teplý, skvěle mi sedí a z většiny rtěnek vytvoří tu ideální.MAYBELLINE Color Sensational Matte recenze

(zleva Brown Sugar, Beige Babe, Peach Buff)

Odstín 988 Brown Sugar

Brown Sugar je jediný odstín, ve kterém jsem se necítila komfortně. Na nude rtěnku se mi zdála moc tmavá a nenašla jsem příležitost ani líčení, ke kterému by se mi líbila. Zamilovala si jí ale moje kamarádka Zuzka, která má velmi světlou pleť a nechala se slyšet, že je to pro ní ideální nude odstín.MAYBELLINE Color Sensational Matte recenze

Vůně rtěnek je sladce jemná a nevtíravá. Na rtěch ji po nanesení necítíte. Efekt je logicky matný a rtěnka rty nevysušuje. Slibuje hydrataci, takže nevydrží celý den, ale do práce nebo do školy je to pro mě ideální volba. Vytrácejí se nenápadně a rty nevysušují.

Jednu z rtěnek mám pokaždé v kabelce a sama jsem se divila, jak ráda po nich sahám. Cena je skvělá – pohybuje se okolo 150 Kč.
MAYBELLINE Color Sensational Matte recenze
MAYBELLINE Color Sensational Matte recenzeMAYBELLINE Color Sensational Matte recenze MAYBELLINE Color Sensational Matte recenzeMAYBELLINE Color Sensational Matte recenze

Pokud ve stojanu Maybelline najdete ideální odstín, pořiďte si ho. Určitě nebudete litovat 🙂 DOPORUČUJI.

Hezký vánoční čas, Karolína

2 KOMENTÁŘE

  1. Ja mám vyzkousenou colorsensational klasickou v odstínu 342 mauve mania. Je to odstín, jaký jsem dlouho hledala a je opravdu krásná a velmi příjemná na rtech. Matné odstíny ale vypadají také velmi dobře.

Comments are closed.