To nejlepší z drogérie: Maybelline Eraser Eye Concealer

7

Je tento korektor opravdu tak tmavý, jak většina českých blogerek a youtuberek říká? Lehký ale krycí korektor, který nakopal zadek i známému korektoru Catrice Liquid Camouflage. Seznamte se…

Kosmetické okénko jsem nepsala už pěkně dlouho. Tak to dnes zachráním recenzí na korektor Maybelline Eraser Eye Concealer, který můžete nově sehnat i v našich drogériích. No dobře, není to přímo ten korektor, který všichni opěvují v youtube videích (ten je víc do růžova a má jiný název), ale já jsem si ho oblíbila i se žlutými pigmenty. Balení i aplikátor mají oba korektory stejné. Mám žlutý podtón pleti, takže mi fakt, že růžový korektor není k dispozici tady u nás, vůbec nevadí. Spousta recenzí říká, že je korektor v nejsvětlejším odstínu LIGHT ještě dost tmavý, což mi nepříjde. Tmavý je pouze v tom případě, pokud ho porovnáte s korektorem ze zahraničí. Ten růžový je ještě o odstín světlejší. K nám se tenhle odstín vůbec nedostal, takže proč se tím vlastně zabývat, že? Já jsem s ním tu čest neměla, takže pro mě bylo testování (možná?) jednodušší.

Když jsem doma otevřela balíček s těmito korektory, byla jsem nadšená. Konečně jsou u nás a můžu vyzkoušet, co na nich ostatní vidí. Ač jsem si myslela, že mě balení nebude výbec vyhovovat, opak je pravdou. Můžete ho nanést klasicky štětcem (část korektoru si jednoduše dejte na hřbet ruky, nebo na paletku a až následně na štětec), nebo šikovnou (ale ne tak hygienickou) houbičkou.

Odstín LIGHT mi skvěle sedí. Ještě sice nejsem úplná bledule, ale myslím si, že půjde použít i potom. I teď už používám odstíny make-upů, po kterých sahám jen v zimě.

I přes velmi lehkou texturu má vysoké krytí, což mě mile překvapilo. Pleť mi nezatěžuje, nedělá pocit masky a oční okolí krásně prozáří. Když ho dobře zapudruji, nezaleze do vrásek a na místě sedí podobnout dobu, jako jsou high end korektory. Pokud chci chodit hodně do detailů a „hnidopišit“, mohu ho porovnat s největším šampiónem v mé kosmetické sbírce. Můj oblíbený korektor od značky Helena Rubinstein je v odstínu light ještě světlejší a pokud mám porovnat to, jak oba korektory vypadají po celém dni, Eraser Eye Concealer krapet prohrává. Po 6 hodinách není tolik „fresh“ a nemá takové krytí. Pokud se vás nebudou lidé dívat s 5x větším zrcátkem, pravdědopodně to nepoznají. Nutno podotnout, že pod očima nemám žádné výrazné pytle, nebo kruhy.

Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer v odstínu Light a Nude:


Když porovnám korektory z drogérie, které doma momentálně mám (je to třeba korektor Wake Me Up od Rimmelu, Insta Glow od Miss Sporty nebo tuhý korektor Catrice Camouflage cream), tak Maybelline Eraser Eye Concealer patří k těm nejsvětlejším a odstínově bych ho přirovnala ke Catrice Camouflame creamu.

Je tedy opravdu tak tmavý, jak většina českých blogerek říká, nebo jsme až moc vybíravé?

Já jsem s odstínem, krytím i výdrží spokojená a troufám si říct, že je to nejlepší korektor v drogériích, který jsem zatím mohla vyzkoušet. Mezi ženami je také velmi oblíbený Catrice Liquid Camouflage. Také jsem ho jeden čas měla velmi ráda. Pokud porovnám tyto dva korektory, Catrice udělá pod očima tlustou vrstvu a po 6 hodinách jsem na mé suché pleti měla menší žmolky a mapky.

Konečně už nás nikdo nenutí jezdit do zahraničí a můžeme si ho pořídit v nejbližším obchodě. Korektor stojí okolo 200 Kč a má 6,8 mililitrů. I přes to, že mám doma spoustu drahých korektorů, poslední dobou sahám často po Eraser Eye Concealer. Je skvělý a mě baví hlavně ta lehkost a kryvost.

Už jste korektor zkoušeli? Co na něj říkáte? Hezký den, Karolína

7 KOMENTÁŘE

  1. ešte som ho nemala možnosť vyskúšať, vlastne ho vidím prvý krát, ale vyzerá super a keďže rozmýšľam nad kúpou dobrého korektoru, ďakujem za typ! :).

    KEJMY ♥.

  2. Já jsem nedávno začala používat korektor od L.A. Girl a jsem nad míru spokojená, ten ale bohužel není k sehnání v drogerii. Nicméně stojí 99Kč a za tu cenu je to bomba. Perfektně kryje a vydrží celý den. Váhala jsem jestli si nemám pořídit tento korektor, ale nakonec vyhrál ten od značky L.A. Girl a jsem za něj moc ráda 🙂 Super článek 🙂

  3. […] Korektor má klasické balení s houbičkovým aplikátorem, je dost krycí a pokud ho dobře zafixujete pudrem, pod očima se skoro neslévá. Dříve jsem z drogérie měla nejoblíbenější  Catrice Liquid Camouflage a musím říct, že FIT me! korektor je rozhodně lepší. Není tolik hutný a působí přirozeněji. Na prvním místě z drogérkové kosmetiky mám ale stále Eraser Eye Concealer (přečtěte si recenzi). […]

Comments are closed.