OUTFIT / Elegantní kraťasy

0

V létě nosím nejraději šaty a sukně. Někdy mám ale chuť na jednoduchý outfit, který bude pohodlný a můžu se s ním v pohodě natáhnout v trávě nebo dát nohy na židly v práci. Zároveň chci, abych na sobě měla oblečení, ve kterém se cítím dobře. A tak jsem jednou narazila na elegantní kraťasy se zavazováním v pase, které se poměrně jednoduše kombinují a vypadají dobře. Stačí je doplnit jednobarevným tričkem, batůžkem a pohodlnými sandály. Hlavním bodem u mě bývají sluneční brýle. V takových dnech se mi totiž nechce ani líčit.

Nejspíš to znáte všechny – ráno vstanete a nemáte náladu na nic. Takže na sebe hodíte první tričko, na které narazíte, vezmete brýle a jste rády, že jste si vyčistily aspoň zuby. Tyhle dny mívám teď v létě dost často. Takže si asi umíte představit, jak moc se mi (ne)chtělo líčit, když jsem věděla, že jdeme po práci fotit fotky.

Kraťasy jsou ve stylu paperbag, což je poslední dobou poměrně tredy střih a já jsem si ho hodně oblíbila. V šatníku mám několikatery kraťasy, kalhoty a dokonce i jednu sukni. Tak něják mi příjde, že jsem se v tomhle stylu našla.

Nejspíš by bylo těžké najít vhodný český výraz, proto se do čestiny tento střih nepřekládá. Pokud si ale představíte zeshora zmáčknutý papírový sáček, měl by vám připomenout kraťasy, které mám na sobě. Papír, který je nad rukou, připomíná zvrásněný pas kalhot nad páskem.

Co nosíte v takových líných dnech vy? Karolína

letní outfit letní outfit letní outfitletní outfit letní outfitletní outfitletní outfit

Pořiďte si podobné kousky z outfitu: