OUTFIT / Lněné tričko

1

Když jsem se před časem rozhodla rozšířit můj šatník o nové letní kousky, na internetu jsem mimo jiné našla jednoduchá trička z lněného vlákna. A protože mám ráda len i v kosmetice (článek), objednala jsem si trička hned ve dvou barvách.

Len je velmi příjemný, lehký a prodyšný materiál, což je právě to, co v létě v horkém počasí oceňuji. Když už se zpotím, len pot dobře a rychle absorbuje, to mám už ozkoušené. Proto se ze lnu vyrábí vedle oblečení třeba i utěrky nebo povlečení. Lněné oblečení prý poskytuje i ochranu proti UV záření, což se na sluníčku může hodit třeba tehdy, když zapomenete krém s ochranným faktorem. Jediný problém, který s tričky ze 100% lnu mám, je fakt, že se rychle zmačkají. Mohu je vyžehlit sebelíp, za pár minut nošení jsou bohužel zmačkaná. Naštěstí ale trička vypadají ležérně, takže mi to zas tolik nevadí.

U podobných (malinko průsvitných triček) preferuji světlejší barvy, takže můžete hádat, jaké barvy triček mám nejraději . Bílé a pískové. Kombinují se snadno, džínové kalhoty nebo kraťasy a bílé conversky to jistí vždycky a nikdy nezklamou, Navíc ráno u skříně nemusím zdlouhavě vybírat oblečení a všechny kousky ze šuplíků vytahovat a zase skládat na zpátek. Spolu se světlou kabelkou se v celém outfitu cítím skvěle i během parných dní.

Z čeho se skládá váš jednoduchý (a prodyšný) oufit? Já bych se ráda podívala i po klasických lněných kalhotách. Mějte se krásně, K.

lněné tričkolněné tričko lněné tričko lněné tričko lněné tričko

Pořiďte si podobné kousky z outfitu:

1 komentář

Comments are closed.