Přivolejte jaro s limitkou Flower Shop od Gabriella Salvete

0

Dnes spolu budeme přivolávat jaro a sluníčko! Krásným počasím, rozkvetlými tulipány, růžovými gerberami nebo voňavými pivoňkami je totiž inspirovaná nová kolekce značky Gabriella Salvete.

Kolekce Flower Shop Gabriella Salvete

V kolekci Flower Shop převládají růžové a fialové tóny a je to vážně nádhera. Vlastně takové květinářství… Jarní limitka obsahuje 14 barevných laků na nehty, které jsou inspirovány barvami květů a objemovou řasenku Panoramico Collagen & Volume Mascara. Pigmentace i výdrž laků na nehty je úžasná, ostatně, jak je u Gabriella Salvete zvykem. Jejich kolekci Enamel mám moc ráda už dlouhé roky. Sympatické jsou mi i odstíny, na nehtech totiž nejraději nosím růžové a červené tóny a zrovna těch růžových je v limitce velká spousta. Laky jsou s třpytkami, s leskem i bez a laky 11 Narcissus a 2 Magnolia vypadají na nenech krásně samotné i jako top coaty. Já jsem si nejvíc oblíbila odstíny 5 Gerbera, 6 Gladiolus, 12 Lily a červenou 14 Poppy, ale baví mě všechny. Laky jsou skvěle pigmentované, takže stačí dvě tenké vrstvy (a pokud není čas, stačí i jedna), jsou krásně lesklé a vydrží bez velkých kazů týden.

Panoramico Collagen & Volume Mascara

Co se týká řasenky, řasy krásně prodlouží, natočí, neopadavá a obsahuje kolagen, který řasy vyživuje a pomáhá k jejích růstu. Má silikonový kartáček, který je velký tak akorát, takže s ním nalíčíte bez problémů i spodní řasy. A bez obtisknutí.

 

I tentokrát si GS připravila spolu s limitovanou edicí soutěž o krásné ceny, stačí naskenovat QR kód z obalu laku.Vyhrát můžete profesionální líčení, zájezd do Holandska, i produkty z kolekce. Více se o soutěži dozvíte zde, tak mrkněte! Přidávám vám sem i video, které jsme vytvořily s holkama @petralovelyhair @drews_beauty @janahrmi @terrymakeuptutorials @erika_eri_makeup @muah__denisa a mám z něj vážně radost. Myslím, že jaro je z něj cítit, co myslíte?

Limitovanou kolekci Flower Shop u nás seženete od 4.2. 2022 exkluzivně v drogériích dm a na Slovensku od 21.2. 22 v Teta drogériích a drogériích 101. Jak se vám kolekce líbí? Už jste laky na nehty GS zkoušeli? Dejte mi vědět, přeji vám krásný den, těším se na vás příště, K.