Přivolejte jaro s limitkou Flower Shop od Gabriella Salvete

0

Dnes spolu budeme přivolávat jaro a sluníčko! Krásným počasím, rozkvetlými tulipány, růžovými gerberami nebo voňavými pivoňkami je totiž inspirovaná nová kolekce značky Gabriella Salvete.

Kolekce Flower Shop Gabriella Salvete

V kolekci Flower Shop převládají růžové a fialové tóny a je to vážně nádhera. Vlastně takové květinářství… Jarní limitka obsahuje 14 barevných laků na nehty, které jsou inspirovány barvami květů a objemovou řasenku Panoramico Collagen & Volume Mascara. Pigmentace i výdrž laků na nehty je úžasná, ostatně, jak je u Gabriella Salvete zvykem. Jejich kolekci Enamel mám moc ráda už dlouhé roky. Sympatické jsou mi i odstíny, na nehtech totiž nejraději nosím růžové a červené tóny a zrovna těch růžových je v limitce velká spousta. Laky jsou s třpytkami, s leskem i bez a laky 11 Narcissus a 2 Magnolia vypadají na nenech krásně samotné i jako top coaty. Já jsem si nejvíc oblíbila odstíny 5 Gerbera, 6 Gladiolus, 12 Lily a červenou 14 Poppy, ale baví mě všechny. Laky jsou skvěle pigmentované, takže stačí dvě tenké vrstvy (a pokud není čas, stačí i jedna), jsou krásně lesklé a vydrží bez velkých kazů týden.

Panoramico Collagen & Volume Mascara

Co se týká řasenky, řasy krásně prodlouží, natočí, neopadavá a obsahuje kolagen, který řasy vyživuje a pomáhá k jejích růstu. Má silikonový kartáček, který je velký tak akorát, takže s ním nalíčíte bez problémů i spodní řasy. A bez obtisknutí.

 

I tentokrát si GS připravila spolu s limitovanou edicí soutěž o krásné ceny, stačí naskenovat QR kód z obalu laku.Vyhrát můžete profesionální líčení, zájezd do Holandska, i produkty z kolekce. Více se o soutěži dozvíte zde, tak mrkněte! Přidávám vám sem i video, které jsme vytvořily s holkama @petralovelyhair @drews_beauty @janahrmi @terrymakeuptutorials @erika_eri_makeup @muah__denisa a mám z něj vážně radost. Myslím, že jaro je z něj cítit, co myslíte?

Limitovanou kolekci Flower Shop u nás seženete od 4.2. 2022 exkluzivně v drogériích dm a na Slovensku od 21.2. 22 v Teta drogériích a drogériích 101. Jak se vám kolekce líbí? Už jste laky na nehty GS zkoušeli? Dejte mi vědět, přeji vám krásný den, těším se na vás příště, K.

Napsat komentář

Prosím napište komentář!
Vaše jméno