RECENZE / Belnuit Hřejivá oční maska

0

BELNUIT RECENZEOd té doby, co jsem maminkou, už se sice nelíčím každý den, na co ale nezapomínám, je důkladná péče o pleť. Ráno i večer. Vždy použiji sérum, oční a hydratační krém, ale nezapomínám ani na masku nebo peeling. Přiznám se, že dřív jsem masky a peelingy používala jen málo kdy. Teď, když už mám na všechno méně času, si to moc užívám. A dnes se rozepíšu o luxusní masce na oční okolí od české značky Belnuit. Hřeje, osvěží a je to vážně paráda.

Přiznám se, že předtím, než jsem masku vyzkoušela, jsem si neuměla představit, jak moc může být ten hřejivý efekt příjemný. Jasně, na kosmetických ošetření jsou nahřáté třeba ručníky, ale hřejivá maska na oči je přeci jen něco jiného. A musím tedy říct, že neméně příjemného.

Čekala jsem, že maska bude příjemná, ale neuměla jsem si představit jak. Je to vážně luxus v krabičce. Vedle hřejivého efektu maska postupně uvolňuje i jemné dávky páry, díky čemuž osvěží unavené a suché oči. A trvá to 30 minut!!!

Masky jsou vyrobeny ze 100% bavlněné lehoučké netkané textilie, ale nepropustí světlo. Já masku používám hlavně večer, protože mám více času i klidu a myslím si, že mi pomáhá i lépe usnout. Občas totiž bojuji s nespavostí, v hlavě pořád řeším, co musím stihnout, na co jsem zapomněla…. a prostě neumím vypnout. Když už si ten luxus v podobě masky dopřeju, nekoukám do počítače ani na mobil a prostě relaxuju. A fakt to funguje. Minimálně na půl hodinky se zastavím a nedělám nic. Je to vlastně takové domácí wellness, a to je pro mě vzácná chvilka.

Vedle masek zkuste i voňavou svíčku

Karlovarská značka Belnuit vyrábí také sójové svíčky. Já mám doma ovocnou Jungle Cranberry Tango, ze které je cítit růže, broskev a jablko a musím říct, že jí na e-shopu popisují dokonale – dodá dni tu pravou šťávu. A navíc je to krásný bytový doplněk.

 

Ať už si chcete odpočinout, chystáte se na dlouhou cestu letadlem nebo hledáte něco, čím si udělat radost, tuhle masku na oční okolí musíte zkusit. Je vážně skvělá a i když je teprve duben, myslím si, že tahle maska bude jedna ze 3 nejlepších produktů, které za rok 2022 vyzkouším. Jsem nadšená.

Znáte značku Belnuit? A co na hřejivou masku říkáte? Napište mi do komentářů, jsem zvědavá. Mějte se hezky a já se těším příště, K.