RECENZE / Evergetikon Hydratační a vyživující pleťový krém s Aloe Vera

0

Ahoj holky! Kosmetickou recenzi už jsem nepsala hoodně dlouho, takže jsem k notebooku dnes sedla s nadšením. Natáčení i psaní mi dost chybí, ale mám na starosti jiné (a moc milé) miminkovské povinnosti. Co se týká videí, snažím se vydávat alespoň jedno video týdně a u článků bych to chtěla stejně, tak se mi snad nějaká ta pravidelnost povede…

EvergetikonNejžádanější kosmetika na Krétě? Evergetikon

Dnes bych vám ráda představila nejžádanější přírodní kosmetiku na Krétě. Jde o značku Evergetikon, kterou jsem mohla vyzkoušet díky spolupráci s bioaromakosmetika.cz.

Pečující kosmetika Evergetikon je 100% přírodní, obsahuje velmi kvalitní a pečlivě vybírané složky (včetně těch, které podporují produkci kolagenu) a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Mě nejvíce zaujal fakt, že kosmetika neobsahuje vodu. Zvláštní co? Většina kosmetiky má vodu na předních příčkách. Hydratační krém, který jsem vyzkoušela, obsahuje místo vody šťávu z aloe vera.

Hydratační a vyživující pleťový krém s aloe vera

Na testování jsem si krém s aloe vera vybrala hned z několika důvodů. Je hydratační, vyživující a zklidňující, což je pro mojí suchou a citlivou pleť ideální. Krém je vhodný pro všechny typy pleti i pro všechny věkové kategorie, takže si na svou přijdete ať už jste puberťačka, maminka nebo babička.

To hlavní, co krém pleti dodává je VÝŽIVA. A tu potřebujeme všichni. Ať už máme pleť suchou, mastnou, zralou nebo třeba problematickou. Krém navíc udržuje rovnováhu vlhkosti v pleti, což je super hlavně v průběhu dne, protože je pokožka hydratovaná celý den. I přes to, že mám pleť hodně suchou, nemám pocit, že by byla vysušená nebo že je potřeba výživy více, což je v zimě můj velký problém. Krém je lehoučký, nezanechává mastný film a do pleti se krásně vstřebává, takže je ideální i pod make-up.

 

Myslím si, že krém bude díky složení a struktuře fajn i přes léto. Šťáva z aloe vera je obecně známá díky tomu, že pleť zklidňuje, takže pokud nás potrápí sluníčko a trochu se spálíme, myslím si, že si s tím krém poradí a pomůže pleť zregenerovat. Vedle aloe vera obsahuje také olej z mandlí nebo hroznový olej, který pomáhá proti stárnutí.

Krém používám ráno i večer a jediné, co do pečující rutiny přidávám je oční krém. Sérum není potřeba. A moc se mi líbí i skleněné balení a nevtíravá vůně.

Cena: 599 Kč za 50 ml

Vedle krému jsem od Evergetikon vyzkoušela i sprchový gel s vůní jasmínu a musím říct, že je také skvělý. Po umytí nemám vůbec pocit vysušené pokožky. A nádherně (ale jemně) voní!!!

Určitě bych toho od Evergetikon ráda vyzkoušela více, krém i sprchový gel mě nadchl! A co vy? Už jste o přírodní kosmetice Evergetikon slyšeli? Já jsem jí totiž poznala až díky krému.

Mějte fajn den a těším se zase v dalším týdnu. Karolína.