Knižní novinky LISTOPAD 2015

2

Ahoj všichni!

Dnes mám pro Vás článek o knižních novinkách za listopad a zároveň i jeden tip na to, kde knížky kupovat. Jako první mi přišla knížka Rozum a Cit, o které už jsem hodně slyšela jen v tom původním vydání a tohle má být  modernější verze, tak jsem moc zvědavá. Za několik dní mi přišla knížka Stalker, kterou jsem chtěla už strašně dlouho přečíst i přes to, že má přes 500 stránek. Takže když mi dorazila, začala jsem hned číst a teď jsem někde v pětině, protože jsem poměrně dlouho četla Stříbrnou zátoku, o které jste se mohli dočíst tady. Zatím musím říct, že se mi moc líbí, i když nemám moc času číst. Když už se začtu, nemůžu přestat, ale únava potom vyhraje. A teď mám pro Vás ještě tip na jedno knihkupectví, kde se dají knížky koupit za super cenu i třeba s 50% slevou. Pořídila jsem si tam kuchařku převážně s recepty na těstoviny a různé omáčky a pak také Stoletého staříka, kterého už si chci několik let přečíst a zatím jsem poslouchala jen párkrát audioknihu, ale to prostě není ono. A teď už konečně k tomu slibovanému knihkupectví. Koupili jste si někdy knížku ve Fashion Aréně? Že ne? Tak to musíte napravit! Na novinky tam jsou slevy 10% a na zbytek ještě víc. Někdy tam seženete knížky s mechanickým poškozením, nebo zkaženými předními deskami, ale koupit Stoletého Staříka za 124 Kč? To je myslím super a to poškození není skoro vidět!

A dneska mi jako bonus domů dorazila knížka V divočině od Diany Thomasové, která podle anotace připomíná Stalkera. Moc se těším, až si všechno přečtu a dám vám určitě vědět, jak se mi knížky líbily. Mějte se krásně, K.

Za některé tituly děkuji e-shopům a nakladatelstvím:

www.knihybeta.cz

www.leda.cz

www.arara.cz

knižní novinky

2 KOMENTÁŘE

  1. Moc hezké přírustky. 🙂 O všech knihách už jsem slyšela, ale žádnou nečetla a zatím se ani do žádné nehrnu 😀 Čtu trošku jiné žánry, ale rozhodně se těmhle nebráním 🙂
    Tyjo, tak toje super, že tam mají takové slevy! Skvělý tip, budu se muset jít podivat 😀

Comments are closed.