RECENZE / REXALINE 3D Hydra-Shock Hyperhydratační pleťová maska

2

Najít masku, která bude vyhovovat vašemu typu pleti a bude fungovat tak, jak slibuje, dá zabrat. Pro mě je důležitější kvalita a pokud vidím, že kosmetika funguje, nevadí mi za ní zaplatit víc. Určitě je za mě lepší investovat spíše do pečující kosmetiky a vystačit si třeba s levnější řasenkou, protože ruku na srdce – řasenek jsem vyzkoušela už spoustu a často jsou ty drogérkové lepší, než ty, které stojí tisíce. Proto je důležitá investovat peníze tam, kde to má smysl. I když čistím pleť pravidelně, přiznám se, že na masku si 2x týdně nevzpomenu. Sahám po ní buď večer, místo nočního krému, nebo tehdy, když se mi na pleti objeví šupinky a cítím, že je dehydratovaná. Hyperhydratační pleťová maska od Rexaline dodá pleti vláhu, dá se použít i místo nočního krému a účinky uvidíte ihned po aplikaci. Trn z paty mi vytrhla už několikrát.

REXALINE 3D Hydra-Shock
Hydratace za pár minut?

Největší problém s dehydratací jsem měla když jsem pracovala v kanceláři. Celé léto na mě foukala klimatizace a pleť jsem měla přesušenou. A to i přes to, že jsem používala několikrát denně termální vodu. Od té doby se snažím pleť nejen 2x denně čistit, ale také hydratovat. Když cítím, že mi nestačí sérum a krém (u kterých vím, že mi běžně stačí), používám právě hydratační a vyživující masky. A jak jsem psala výše, nejraději je používám během noci, místo nočního krému.

Maska Hydra-Shock se dá použít přes noc, jako intenzivní ošetření, ale i klasicky na 10-15 minut, nebo 15 minut po dobu 7 dní jako revitalizační péče. 7x do týdně si sice masku nedávám ani když je moje pleť ve špatné kondici, sáhnu po ní klidně 3x týdně. Skvěle se mi osvědčila i na spálený obličej. I přes to, že používám SPF, občas to neodhadnu a spálím se. Maska funguje skvěle právě i na spálení, hezky pleť zklidní a mám pocit, že vedle hydratace a rozjasnění malinko redukuje i začervenání od sluníčka.

Obsahuje kyselinu hyaluronovou a to rovnou s vysokou a nízkou molekulovou hmotností, pouštní růži, heřmánek nebo třeba vitamín E. Má lehkou gelovo-krémovou texturu, je vhodná pro všechny typy pleti a především pro pleť stresovanou, suchou a dehydratovanou.

Cena: 1190 Kč za 75 ml

 

Maska je sice dražší, ale účinky jsou vidět okamžitě, takže se vyplatí do masky investovat. Jedná se o jednu z nejlepších hydratačních masek, které jsem kdy vyzkoušela. Vedle masky mám moc ráda od Rexaline i řadu Derma, která je určená na citlivou pleť, ale o tom zase příště 🙂

Znáte Rexaline? A používáte masky? Mějte se krásně a přeji pevné zdraví, K.

*Maska mi byla poskytnuta na vyzkoušení zastoupením Rexaline. Zaslání kosmetiky v žádném případě nemění můj názor na výrobky ani jejich recenzi. Článek jsem napsala z vlastní vůle. Nejedná se o placenou spolupráci. 

2 KOMENTÁŘE

  1. Masky miluji a používám poctivě třeba 2x týdně. V poslední době jsem teda vynechávala, protože mám furt pleť šíleně podrážděnou z alergie a pálí, teď tedy je také podrážděná, ale takovým jiným způsobem a masky snese, takže se snažím používat i častěji, protože ta pleť vyloženě hydrataci potřebuje. Kosmetika Rexaline mě láká, ale ještě jsem nic neměla.

Comments are closed.