Pupa Milano limitovaná edice Like A Doll a Collection Privée

2

Podzimní limitovaná edice Collection Privée od Pupa Milano nabídla řadu slibných produktů. Vínový obal vypadá na první pohled jako podzimní a tóny jsou spíše teplejší. Recenze na rozjasňovač i na make-up alá paštika…

Nejvíce mě oslovil rozjasňovač, který je velmi podobný rozjaňovači z loňského roku. Odstín je zlatý, nicméně ne žlutý. Spíše je s neutrálním podtónem. Funguje skvěle. Hezky rozjasní a zvýrazní, ale nepůsobí uměle. Reliéf i balení je krásné a pevné, takže tahám rozjasňovač i na cesty. Baví.

pupa COLLECTION PRIVÉE pupa COLLECTION PRIVÉE

Oční stíny

Oční stíny jsou krásně pigmentované. Neumím si představit, jak pracovat se zahnutým aplikátorem, který je součástí balení. Obal je dost velký, ale na to už jsem si u Pupy zvykla, takže pokud máte stínů více, možná by nebylo od věci pořídit si magnetickou paletku a stíny dávat do ní. Stíny aplikuji prstem a potom rozmažu blending brushem. Štětcem totiž nedocílíte požadovaného efektu. Měděný stín (001 – Luxury Copper) je hodně teplý, takže je lepší nalíčit i linku, aby oko nevypadalo unaveně. Tmavší odstín 003 – Exclusive Burgundy jsem pro vás schovala do soutěže. Baví.

pupa COLLECTION PRIVÉE

pupa COLLECTION PRIVÉE

Tekutá rtěnka

Tekutá rtěnka vypadá na první pohled úžasně. Vínový, až fialový odstín (014) je velmi výrazný. Nanést ji rovnoměrně dá ale práci. Odstín je světlejší než v tubičce, ale i tak dost výrazný. Při nanášení je potřeba pracovat rychle. Bleskově zasychá a pokud jí vrstvíte po zaschnutí, dělá fleky. Druhá fáze rtěnky je na rtech příjemná. Díky lesku nemáte pocit pnutí a rtěnka zbytečně rty nevysušuje. Zpočátku lesk dost lepí, ale efekt stojí za to. Průměr.

Tužku na oči jsem využila jen jednou. Tužky obecně moc nepoužívám a tento odstín je na oči dost zvláští. Zpočátku jsem si myslela, že se jedná o burgundy odstín, nakonec jsem ale zjistila, že je to spíše teplá hnědá (odstín 206 Exclusive Burgundy).  Pigmentace je výborná,  tužka jde odlíčit jen dvoufázovým odličovačem a tudiž to bude skvělý podklad pod stíny. Pokud chcete u Pupa Milano sáhnout po jistotě, oční stíny a tužky na oči mě ještě nikdy nezklamaly. Baví.

Co je od Pupa také super jsou laky na nehty. Drží skvěle a stačí jedna, maximálně dvě vrstvy. Často mají limitované edice plné barev a třpytek. To můžu 🙂 Odstín 181 – Exclusive Burgundy je nádherný. Baví.

pupa COLLECTION PRIVÉE

pupa COLLECTION PRIVÉE

Krémový make-up Active Light

Make-upy jsem dostala v odstínech 020 a 030. Na první ozkoušení jsem z barev byla nadšená. Světlejší 020 je opravdu hezky světlá a i teď na podzim/zimu by mi barva seděla. Bohužel mi ale tato konzistence vůbec nesedí. Make-up zdůrazní vše co nemá, zalézá do vrásek a pokud mám něco přirovnat k paštice na pleti, je to právě tento make-up. Sáhla jsem po něm jen dvakrát. Poprvé tehdy, když mi přišel domů – to jsem měla i podezření, že jsem se po něm osypala. A po druhé kvůli testování. Vypadal příšerně. Make-up ma pleti divně sedí a nepřizpůsobí se. Navíc je hodně voskový, takže pro mastnou pleť by to byla sebevražda. Za cenu 479Kč? Nebaví.

pupa like a doll

pupa like a doll

Zapečené tvářenky Like a Doll

Pigmentace tvářenek je mega obrovská. Já raději pracuji s méně pigmentovanými tvářenkami, protože je tu pak menší pravděpodobnost, že to s ní přeženete. Všechno je ale otázkou cviku. Odstíny 302 a 102 jsou typicky panenkovské (možná až barbínovské). Tím, že to jsou hodně studené tvářenky, tak mi nesluší. Celkem jsem si ale oblíbila odstín 201 Golden brown, který je velmi zvláštní. Není to typická barva tvářenky, je spíše zlatá. Pokud s ní ale pracujete opatrně, na tvářích i na očích vypadá hezky. Průměr.

pupa like a doll
Jaké podzimní limitované edice zaujali vás? Pochlubte se do komentářů 🙂 K.

pupa COLLECTION PRIVÉE pupa COLLECTION PRIVÉE

2 KOMENTÁŘE

  1. Já od Pupy nic nemám, ale poád přemýšlím o tom, že si něco rozhodně musím pořídit. Stejně jako tebe mě nejvíce zaujal rozjasňovac, možná bych se pro něj měla stavit 🙂

Comments are closed.