Set na obočí BROW THIS WAY od Rimmel

2

I přes to, že jsem o tomto setu na obočí psala v jednom z předchozích článků, rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o moje pocity ještě jednou, protože se můj názor změnil o 180 stupňů. Jedná se o set na obočí Brow This Way od Rimmel London, který jsem ze začátku neměla náladu zkoušet, protože se mi zdál moc tmavý, ale nakonec jsem mu šanci dala. Po prvním týdnech testování jsem byla dost zklamaná, takže jsem ho v rubrice Buy and Try moc nechválila, ale i přes to, že měsíc „poviného“ testování skončil, set jsem používala dál. Nejspíš to taky bylo tím, že většina blogerek ho chválila, jenom já jsem nebyla spokojená a to mi nešlo do hlavy. S tímto produktem se totiž musíte naučit pracovat a mě to trvalo o něco déle, než jsem zvyklá.

Set je v odstínu 003 dark, což na první pohled vypadá hodně, ale hodně tmavě, ale pokud ho použijete jen malinko, dá se barva hezky korigovat a tak se postupem času stalo, že jsem věděla jak na to a set jsem si zamilovala. Balení sice není nejkrásnější, ale je super skladné, což oceňuji.

Rimmel, obočí, brow this gel
Rimmel, obočí, brow this gel

Dnes si bez gelu nedokážu představit obočí vytvarovat – nic jiného už nepoužívám. Je pravda, že musíte dávat opravdu pozor kolik a kam gelu dáváte, ale jak říkám – i mě to trvalo několik týdnů. Gel vydrží na svém místě celý den. Stín, který v tomto setu je už u mě také našel uplatnění. Jednou mě tak napadlo, že když mi nesluší černá linka, zkusím hnědou a první stín, který jsem měla po ruce byl právě z této paletky. Výsledek se mi moc líbil a co víc, linka vydržela celý den! Paletka je v teplém odstínu, na což hodně lidí nadává, já jsem ale ráda, protože mám žlutý podtón a tak mi odstín skvěle vyhovuje. Cena je 129 Kč a teď už vím, že bych si set koupila (a koupím) znovu, protože je skvělý.

(zdroj)

Pokud máte tmavší vlasy, určitě set zkuste a neházejte flintu do žita, protože výsledek stojí za to. Je pravda že i teď mám občas den, kdy dám gelu hodně a pak mám až moc tmavé obočí, ale korektor vždycky všechno vylepší! Jsem ráda, že se těchto produktů v drogérii ukazuje čím dál tím více a každá z nás má možnost najít si to, co jí bude vyhovovat, ale jak už jsem řekla, někdy je to běh na delší trať.

A jak jste na tom vy? Čím si upravujete obočí?

 Mějte se krásně, Karolína

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.