Gosh Cosmetics Eyebrow Kit

2

Dříve jsem si obočí vůbec neupravovala. Dnes bych bez upraveného obočí líčení nedokončila. Je to důležitá část obličeje a proto je důležité obočí správně zvýraznit. Začínala jsem tak, že jsem používala stíny, které barevně ladili nejen s obočím, ale také s vlasy. Zkoušela jsem řasenky i tužky na obočí a nakonec jsem zase skončila se stíny. Momentálně používám Gosh Cosmetics Eyebrow Kit, který jsem vyhrála v soutěži na instagramu a dnes mám pro Vás recenzi.

S mým obočím nejsem vůbec spokojená. Trhám si ho doma sama, ale často si říkám, že by moje obočí potřebovalo speciálnější péči. Od kosmetičky. Tvar totiž není zdaleka tak hezký, jak bych si představovala. Když jsem měla hnědé vlasy, s barvou tužky nebo stínu jsem neměla problém. Vyhovovalo mi toho poměrně dost. Teď, když jsem obarvená a mám barvu o dost světlejší už to tak jednoduché nebylo. A pak jsem vyhrála set na obočí od Gosh Cosmetics a byla jsem moc ráda. Odstíny totiž vypadaly hezky.

_DSC2949

Set obsahuje 3 stíny, vosk na obočí a štětečky. Co se týče stínů, jsou v dobrých odstínech (řekla bych i poměrně neutrálních podtónech). Já používám ten nejsvětlejší a také ten střední odstín, kterým obočí dokresluji tam, kde mi chybí. Pigmentace by podle mého mohla být o něco intenzivnější, ale tragédie to doslova není. Vosk jsem použila jen párkrát, protože obočí strašně slepuje, takže ten vynechávám a jsem z něj zklamaná. Štěteček, který v setu je, nepoužívám. Poměrně dost mi tam chybí hřebínek na obočí, protože vosk je potřeba pročesat. Set má krásné balení, stojí okolo 250 Kč a já mám odstín 001.

_DSC2950

Co se týče řasenek, které jsem na obočí vyzkoušela, tak jsem měla průhlednou řasenku od Essence, která byla poměrně dobrá. Řasenka od Alverde, o které mluví většina blogerek už mi tolik nevyhovuje. Dlouho jsem sháněla ten nejsvětlejší odstín, ale bohužel mě zklamala. Stále hledám ten ideální produkt na obočí pro mě a doufám, že ho brzy najdu.

_DSC2951

Se setem si určitě ještě nějáký ten pátek vystačím. Kdybych měla obočí hezčí, asi bych si nestěžovala, protože stíny drží jako přibité celý den, ale takhle je potřeba obočí i dokreslovat a k tomu stíny nejsou tak dobré. Sama od sebe bych si asi set nekoupila, protože ten vosk mi prostě nevyhovuje a podobné stíny bych doma asi našla. Ale jsem ráda, že jsem set mohla vyzkoušet. Pokud ho srovnám se setem od Rimmel London, který jsem používala jako hnědovláska, byl o něco lepší. Škoda, že není v ČR dostupný i ve světlém provedení. Také se chystám na tu slavnou tužku od Catrice, která vypadá moc dobře.

Co na obočí používáte vy? A chodíte pravidelně ke kosmetičce?

Mějte se hezky, K.

2 KOMENTÁŘE

  1. Já používám na obočí odstín Bunny od Too Faced z paletky Natural eye, a fixuju obočí barevným gelem od LOreal. Speciální stíny na obočí nekupuju – většinou je nějaká neutrální matně hnědá v paletce stínů 🙂 .

  2. […] prvním Vám povím o setu na obočí od Gosh Cosmetics, o kterém jsem vám psala i podrobnější recenzi. Od té doby uběhl nějáký ten pátek a já jsem si zvykla set používat trochu jinak a tím […]

Comments are closed.