VIDEO / Kelebrity bazar a loučení

0

Ahoj všichni! Dnes mám pro vás po dlouhé době opět video. Ukážu vám, jak probíhaly přípravy na sobotní charitativní Kelebrity bazar, co za kosmetiku jsem si nakoupila i jak vypadal jeden z prvních osamocených dní. Honzík mi totiž odjel na 2 měsíce do Izraele a tak v Praze hospodařím sama s kočkama. Moc se omlouvám za nekvalitní zvuk, poprvé jsem natáčela na nový iPhone a nejspíš jsem při natáčení držela mikrofon. Příště na to budu dávat pozor a snad mi to odpustíte. Pro neziskovou organizaci Gaudia proti rakovině jsme spolu s kluky z drogére ZDE vybrali úžasných 254 738 Kč. Na výsledek jsme pyšní MOC DĚKUJEME všem, kteří byli součástí! Já jmenovitě děkuji firmám Klorane, Toni&Guy, Nobilis Tilia a Eau thermale Avène, kteří mi poskytli spoustu kosmetiky.

Součástí Kelebrity bazaru byli moji kamarádi blogeři a YouTubeři Flabgee, Sejroška, U Šmajdy, Labradoora, Milano Style, Pelican Beauty, BlueberryPink, Domi Happy a Barbora Š. a já děkuji, že jsem do toho mohla jít s Vámi 🙂 Bylo to super a těším se příště.

Užijte si video a dejte mi vědět, jestli jste na Kelebrity bazaru byli a co jste si pořídili. Mějte se krásně, Karolína.

p.s. Ten Sidolux je fakt super. Už chápu, co na něm všichni vidí. Sidoluxu a uklízení zdar!

Kelebrity bazar