Maybelline Blogger School / Rychlý Halloweenský tutoriál

0

Upřímně? Na převleky a masky mě moc neužije. Většinou jsem chodila „převlečená“ za kočku a jediné, co jsem k dennímu make-upu dolíčila byl čumáček a výraznější kouřovky. Co vám budu povídat, halloweenské tutoriály nejsou moje silná stránka.

Celočerný (v tomto případě kočičí) outfit byl pro mě dříve normální, takže jsem se nemusela ani extra chystat. Tento rok jsem se díky projektu Maybelline Blogger School pokusila o trošku větší odvaz a vyzkoušela Halloweenský tutoriál ve stylu strašáka, který je poslední 2 roky dost trendy a na internetu se objevuje často. S linkou ve fixe a jednou tvářenkou se dá vykouzlit hezký ale strašidelný look a určitě bych se nestyděla vyrazit v tomto make-upu na Halloweenskou nebo maškarní párty. Držela jsem se jednoduchosti a rychlosti, protože podobně bych se chystala na halloweenský večírek i já. Znáte to, máte 10 minut u zrcadla na záchodech, protože jste se na párty rozhodly jít až na poslední chvíli.

 Užijte si halloweenský tutoriál:

Produkty, které zmiňuji:
– MAYBELLINE Tvářenka Master v odstínu 20 Brown
– MAYBELLINE Paletka očních stínů Total Temptation (vybírala jsem naoranžovělé odstíny)
– MAYBELLINE Tekutá ultra matná rtěnka SuperStay
– MAYBELLINE Tekuté linky na oči Master Precise v hnědém odstínu
– MAYBELLINE Řasenka Volum’ Express The Colossal Spider Effect

Co na strašáka říkáte a za co/koho letos vyrazíte na Halloweenskou párty vy? Dejte mi vědět, Karolína

*video vzniklo ve spolupráci se značkou Maybelline CZ/SK, v rámci projektu Maybelline Blogger School. Za natočení videa ani za článek mi nikdo nezaplatil