Avon Péče s marockým arganovým olejem

1

Víkend už je zase za námi, v pátek máme vysvědčení (pro mě předposlední na střední škole – toto ale všechno uteklo), tak nám to snad všem dobře dopadne. Dnes tu pro Vás mám ale recenzi na šikovný olejíček s marockým olejem od Avonu.

Tenhle olejíček je velmi známý a oblíbený a jak jste si mohli všimnout, dostala jsem ho k Vánocům. Má 30 ml a stojí okolo 65 Kč. I když se to zdá jako malé balení, olejíček vydrží opravdu dlouho, protože ho stačí jen maličko. Já ho používám jen na konečky vlasů, protože pokud olejíčku použijete hodně, máte pak mastné a splihlé vlasy, ale to je snad u každého olejíčku. Dá se použít jak na suché, tak vlhké vlasy.

Co hodně oceňuji je skleněný obal. Takové olejíčky už jsem měla asi 3, ale plastové a jiné značky a vždycky se mi rozbil. Má šikovný aplikátor, takže Vám stačí jen jedno pumpnutí na jednu dávku. Olejíček vlasy vyživuje a zregeneruje a dodá lesk. Je velice vhodný pro suché a poškozené vlasy, protože vlasy pak nejsou tak vysušené – a to já mám docela dost, kvůli odbarvování a také tím, že si vlasy čas od času vyfénuji, vyžehlím, nebo nakulmuji, takže nezapomeňte na ochranu před tepelnými úpravami, nevyplácí se to. Vím, že se o tomto olejíčku hodně mluví, já osobně kosmetiku Avon moc ráda nemám, ale tento olejíček jsem si oblíbila. Určitě si ho pořídím znovu, je fajn. A co vy? Jakou péči používáte vy?

Hezký zbytek víkendu, Karolína 🙂
aplikátor olejíčku od avonu
aplikátor olejíčku od avonu
olejíček od avonu
olejíček od avonu

1 komentář

  1. […] výživy a hned nejsou tak zničené (alespoň na pohled). Krystaly jsou dokonce lepší než olejíček od Avonu (který nebyl tak špatný, za to mastil vlasy ještě víc) a stejně tak dobrý, jako suchý olej […]

Comments are closed.