Buy and try (8)

5

Celé září jsem zkoušela 5 produktů. Je tu opět rubrika Buy and Try. Začnu produktem, na který jsem se těšila ze všeho nejvíc. Rozjasňovač od The Balm, Mary-Lou-Manizer.

Při koupi tohoto rozjasňovače jsem šla, dá se říct, na jistotu. The Balm dělá několik variant, já jsem sáhla po odstínu, který byl se žlutým podtónem. A 500 kč, které jsem investovala se vyplatili a rozjasňovač nezklamal. Dá se skvěle použít místo očních stínů, nebo do vnitřního koutku. A svojí práci udělá opravdu dobře. Navíc má úžasné RETRO balení, díky kterému jsem se do něj zamilovala hned na první pohled. Jeden takový rozjasňovač by měla mít každá z nás v kosmetické sbírce, občas totiž umí zázraky. A z unavené pleti je raz, dva svěží pleť plná života.

_DSC2328
MAC a jeho kompaktní make-up s krémovým složením v odstínu NW35 jsem koupila ve Fashion Aréně. Jelikož mám poměrně dost kulatý obličej, těšila jsme se na výsledek. Zkoušela jsem ho asi 3x a musím říct, že jsem moc rozdílu bez a s konturováním neviděla. Přijde mi to, jako takový zbytečný krok navíc, ale třeba se časem naučím správné technice (i když si myslím, že se na tom nic moc zkazit nedá). Těch 260 Kč, za to stálo a aspoň mám s čím experimentovat.
_DSC2327

Tento měsíc jsem výživu na vlasy potřebovala jako sůl. Z mojí hnědo-zrzavé mám najednou světlé – blonďaté ombre, takže moje vlasy dostaly zabrat. Jsou zničené, takže se těším, až si uděláme s Honzíkem čas a dáme na moje vlasy záchranný a úžasný keratin, který umí zázraky. Protože jsme se stěhovali, začala škola a nová práce, tak jsme neměli čas a proto jsem byla ráda i za tekuté krystaly od značky Black. Značka je skvělá, mám od ní i čokoládovou masku na vlasy, která sice nevoní moc hezky, ale vlasy mi udělá krásně jemné a lesklé. Tekuté krystaly sice dost mastí vlasy, takže je potřeba dát opravdu málo olejíčku, ale moje suché konce aspoň dostanou dostatek výživy a hned nejsou tak zničené (alespoň na pohled). Krystaly jsou dokonce lepší než olejíček od Avonu (který nebyl tak špatný, za to mastil vlasy ještě víc) a stejně tak dobrý, jako suchý olej na vlasy od značky Dove. Navíc vydrží opravdu dlouho a nějáký ten olejíček na vlasy se doma nikdy neztratí.

_DSC2317

Tělové mléko od Victoria´s  Secret je moje srdcová záležitost. Voní skvěle, a nelepí. Od značky VS jsem čekala, že bude mít přemrštěné ceny, ale pokud si chcete něco objednat od VS, objednejte si na stránkách parfums, kde tohle tělové mléko vyšlo okolo 250 Kč. Největší výhodou je, že pokud jste z Prahy, můžete si dojít do výdejny parfums a všechny vůně si očichat. Mě nejvíce voněla jahoda, ale chtěla jsem parfémovaý sprej, protože se blížilo léto. Nakonec mi tělové mléko pořídil Honzík úplně náhodou. Prostě se spletl a nakonec tělové mléko používám více, než sprej. Je to můj úplně první produkt od Victoria´s Secret, takže si ho jistým způsobem i šetřím. Krásně a dlouho voní (díky parfemaci, kterou v sobě má) a rychle se vstřebává. Sahám po něm při speciálnějších příležitostech a musím říct, že si časem určitě pořídím i další! Je skvělé!

_DSC2326

Tento měsíc jsem se také chtěla naučit oční linky. Zkusila jsem je asi 2x. Přijde mi, že mi nesluší, ale asi to bude tím, že je ještě tak dobře neumím. Tužky se mnou prostě nejsou kamarádky. Černá tužka Glimmerstick v odstínu Blackened Night od Avonu má skvělou pigmentaci a dá se dobře rozmazat, což oceňuji, protože nemám ráda výrazné linky. Raději linku vždycky ještě rozmažu a výsledek pak nevypadá tak „tvrdě“. Třpytky nejsou skoro vůbec vidět, což je škoda. A výdrž tužky je úplně v pohodě. Když jsem si dřív dělala výraznou linku, tužky od Avonu byli vždycky nejlépe pigmentované tužky, a to jsem jich vyzkoušela několik. A stejný názor má i mamka.

_DSC2329

Tak to by bylo shrnutí 5 produktů z rubriky Buy and Try a co nejdříve Vám dám vědět, které věci testuji v říjnu. Ani jeden produkt nebyl propadákem, což mě těší. Mějte se krásně a užijte si zbytek víkendu, Karolína.

5 KOMENTÁŘE

  1. tyjo docela jsi mne navnadila na VS telove mleko, protoze dlouho hledam nejake, ktere by mi vyhovovalo :))

  2. Nevím, jestli to je jen tou fotkou, ale ten produkt od Mac mi příjde na konkurování příliš do oranžova. Spíš bych ho využila asi jako takový jemný „all over“ bronzer. Jinak Mary-Lou jsem si před pár dny pořídila taky a jsem hrozně nadšená, zítra o ní budu mít článek na blogu, tak se můžeš mrknout 🙂

    http://www.rinakrois.com

Comments are closed.