Buy and try (9)

2

Pojďte se se mnou podívat, které produkty od začátku listopadu testuji do rubriky Buy and Try. Tentokrát je jich 5 a některé z nich testuji už delší dobu. První je suchý šampón od Batiste s vůní třešní. Koupila jsem ho při dnech Marianne, kde jsem je koupila za skvělou cenu v Douglasu. Čekala jsem božskou vůni třešní, kterou většina blogerek popisovalo a on zas tak skvěle nevoní. Potom jsem měla štěstí a vyhrála v soutěži s kosmetikou Gosh. Domů mi přišel set na obočí, který se mi zrovna hodil.

Avon i Catrice

Od Avonu zase zkouším noční krém, který má pleť rozjasňovat a je z řady Planet Spa. Konečně už jsem sehnala tekutý korektor od Catrice, který jsem prostě musela zkusit. Mám sice tu tmavší variantu, ale to vůbec nevadí, protože je poměrně dost světlá a navíc mi přišla o kapičku víc do teplého podtónu.

A můj největší favorit? To je suchý olej od Nuxe, který jsem měla vyhlídnutý už od začátku léta. Přeci jen si ke mě cestičku našel a musím Vám hned na začátek říct, že úžasně voní!

Jsem zvědavá, které produkty si oblíbím, a jestli budou stát všechny za to, protože vypadají opravdu slibně. Mějte se krásně a dejte mi vědět, které mléko/olej/máslo používáte na tělo vy. Blíží se zima a tak bude potřeba hydratovat. K.

2 KOMENTÁŘE

  1. Ten set na obočie vyzerá super, aj mne by sa už zišiel nový:) a Catrice, to je jedna z mojich najobľúbenejších značiek, má super produkty a hlavne veľmi kvalitné:)

    Saja Frey blog

Comments are closed.