Čistící mléko Nuxe Comforting Cleansing Milk

1

Jelikož se blíží zima a pleť bude potřebovat více hydratace, rozhodla jsem se zařadit do čistící rutiny také pleťové, čistící mléko Nuxe Comforting Cleansing Milk, které je určené pro normální až suchou pleť. S tou mojí pletí je to teď jako na kolotoči. Jednou mastná, po druhé suchá. Nejspíš to bude tím, že jsem vysadila antikoncepci a mění se mi hormony. Každopádně jsem chtěla zkusit něco jiného a tak jsem zvolila značku Nuxe, na kterou jsem koukala už v létě, díky jejich suchým olejům.

Suchý olej jsem si sice v létě nekoupila, ale přeci jen si ke mě našel cestu, díky spolupráci. Značka Nuxe je mi moc sympatická už tím, že je vhodná i pro citlivou pleť a dá se koupit v lékárnách, za poměrně hezké ceny. Tohle tělové mléko stojí okolo 280 Kč ve 200 ml balení. Mléko je určené na odlíčení pleti i očí, ale já raději na oči používám dvoufázový odličovač, protože řasenku tohle mléko odličuje poměrně špatně. Tak či tak bych asi sáhla po olejovém odličovači, protože nechci moje oči zbytečně trápit. Nicméně v očích nepálí, takže jsem mlékem oči občas odlíčila (zejména tehdy, když jsem měla přirozené líčení).

nuxe

Pleť odlíčí moc dobře a nezanechává mastný filtr. Krásně, ale jemně voní a to je u mě co říct, protože na pleti toho moc nesnesu. A pumpička? Ta je skvělá. Jsem si jistá, že v zimě z něj budu ještě víc nadšená, než jsem teď a jsem ráda, že můžu vyzkoušet i ten suchý olej, protože ten je také skvělý. Určitě se podívám i po dalších produktech, protože jsem s tímhle čistícím mlékem hodně spokojená a rozhodně ho doporučuji.

Dá se použít jak na sucho, tak na mokro s houbičkou. Na mokro jsem si ho moc oblíbila a používám ho ráno, i večer 🙂

Mléko si můžete koupit na parfemy-elnino.cz, díky kterým jsem mohla mléko vyzkoušet.

Co na odlíčení používáte vy? Mějte se krásně, Karolína.

1 komentář

Comments are closed.