Den s parfemy-elnino.cz

3

Včera jsem měla úžasnou příležitost seznámit se s novými lidmi ve společnosti e-shopu parfemy-elnino.cz v pražské Pracovně a také poznat několik přírodních kosmetických značek. Celý den strašně rychle utekl a to i přes to, že jsme spolu trávili 6 hodin. Možná to bylo přátelskou atmosférou, skvělým programem, nebo tím, že jsme si s holkama skvěle rozumněly. Každopádně jsem si den moc užila.

Jelikož jsme se podívali na zoubek přírodní kosmetice, celé to bylo na téma „šetrné k přírodě“. Všude bylo hodně oříšků, papírových talířků a košů na tříděný odpad, což mi bylo hodně sympatické. Popovídaly jsme si o kosmetice Weleda, Saloos, Cannaderm (o které jste na blogu už mohli slyšet), o značce Frais Monde, Vit Vit, Geisha nebo třeba Essence, které jsem před prezentací vůbec neznala. Z přírodní kosmetiky už jsem toho pár používala, často se ale vracím ke klasickým značkám, takže tohle byla skvělá příležitost rozšířit si obzory a zjistit, že přírodní kosmetiky vlastně není zas tak málo, jak se nám možná může na první pohled zdát.
_DSC2841

saloos

Slyšely jsme hodně zajímavých informací, hrály soutěže, nebo jsme během 15 minut měly nalíčit a upravit modelku, což byla výzva a ani na chvíli jsme se nenudily. Očichaly a vyzkoušely jsme nové produkty, které vypadají skvěle. Dokonce jsme si mohly vytvořit domácí vlastní sůl do koupele, kterou jsem si vyrobila i já a jsem moc zvědavá, jaká bude. Ale musím jí ještě nechat pár dní „odpočívat“.

_DSC2847

_DSC2848

Zaujalo mě hned několik produktů a spoustu z nich jsme dostaly domů na testování, takže o nich časem ještě určitě uslyšíte nejen u mě na blogu. Sympatických mi bylo hned několik produktů. Moc se mi líbil Body Splash se třpytkami Sakura. Dračí krev, která by měla být skvělá na vrásky, nebo jizvy (jsem hlavně zvědavá, jestli bude fungovat na jizvy), nebo třeba krém s hlemýždím extraktem, protože jsme se seznámily s Karem, což byl obrovský hlemýžď, který mi lezl po ruce. Olejíčky, které můžete použít místo parfému, nebo do konečků vlasů se mi také moc líbily.

_DSC2856

_DSC2862

_DSC2866

_DSC2900

_DSC2902

_DSC2905

No nevypadá to všechno úžasně? Modelku jsme líčily spolu se skvělou Markétkou Venenou a výsledek můžete vidět na fotce. Pojaly jsme to přirozeně a podzimně zároveň .

_DSC2924

_DSC2927

Na spoustu dalších fotek, které během dne vznikly se můžete těšit někdy příště a Markétka určitě zveřejní také vlog, takže je možné, že se tenhle článek ještě za pár dní rozroste o pár dojmů a fotek.

_DSC2895

_DSC2898
_DSC2909

Co si myslíte o přírodní kosmetice vy? A co byste mi doporučili? Já jí určitě ráda zkusím a jsem zvědavá, jestli bude stát za to a co z produktů si oblíbím :). Děkuji Elninu za skvělou akci a úžasné dárečky, které jsme si z akce mohly odnést a budu se těšit snad někdy příště.

Mějte se krásně a užijte si víkend, Karolína

3 KOMENTÁŘE

  1. Já si o ní nemyslím nic, někdy mi pasuje, ale převážně bohužel ne, takže ji moc nevyhledávám:) Opět supr fotky. Nějak nechápu, proč nemáš u článků žádné komentáře, nejsem si jista, ty točíš i na youtube videa??

    • No dyť, já to teda mám stejně, vidím, že na článek mrkne za den i 1500 lidí a třeba 5 komentářů, ale stále dobrá nějaká odezva, než žádná.. Tohle fakt nechápu, to nemá chuť nikdo pochválit tak krásné fotky a pěkné články? To jsou teda nevděčnice… Co s tím udělám?:))

Comments are closed.