Co je to multimasking? Event se značkou Mary Kay

1

mary kay novinkySedím ve vlaku směr Plzeň, jedu na schůzku s návrhářkou, od které bych chtěla svatební šaty, tak mi držte palce, ať setkání dopadne dobře. Včera jsem měla den plný schůzek a eventů, tak jsem ráda, že mám konečně čas vám napsat nový článek. Minulý týden jsem byla na eventu značky Mary Kay, který se konal na netradičním místě, v hausbótu v Holešovicích. Byli nám představeny novinky z dekorativní kosmetiky a hlavním bodem celého setkání byl tzv. multimasking.

Často se zmiňuji o tom, že nedílnou částí péče o pleť je peeling a maska. Masku bychom pleti měly dopřát alespoň jednou (nejlépe 2x) týdně a jak už název multimasking napovídá, jde o metodu, kdy pleti dopřejete více masek najednou podle toho, co vaše jednotlivé části obličeje potřebují. Spousta žen má například mastnou T-zónu, ale tváře sušší, takže je zbytečné aplikovat matující masku na celý obličej. Tvářím je místo toho potřeba dodat hydrataci a o tom je multimasking.

Proč multimasking?

Nebojte se, doma nemusíte mít 20 druhů masek. Určitě je dobré se zaměřit na aktuální problémy pleti a tomu péči přizpůsobit. V zimě bývají lepší masky hydratační a rozjasňující, protože pleti chybí vláha a kvůli častým přechodům z tepla do zimy bývá pleť dehydratovaná. V létě naopak spousta žen vyhledává spíše matující masky, protože se pleť více leskne, ale určitě myslete na to, že hydratace je důležitá v létě i v zimě a výživná maska vám pomůže třeba i tehdy, pokud se spálíte od sluníčka a potřebujete pokožku co nejrychleji zregenerovat. Vycházejte tedy hlavně z toho, co vaše pleť momentálně potřebuje.

Masky se tedy nanášejí na různé časti pleti podle konkrétních potřeb. Pro přesnější aplikaci můžete využít plochý štětec a masky nanášet jím. My jsme dostali na vyzkoušení hydratační masku, čistící masku s černým uhlím (ta je prý super na pupínky) a uklidňující masku na oční okolí. Zatím jsem ještě masky nezkoušela, takže vám recenzi sepíšu až všechno důkladně otestuju. Vedle masek jsme dostali i šikovnou skládací taštičku, která je praktická na cesty a vypadá to, že se do ní bude vejít i hodně kosmetiky, což oceňuji 😀 O víkendu jí hned vyvezu za Prahu.

mary kay novinkyZ dekoravní kosmetiky má Mary Kay nové rozjasňující kapičky a dlouhodržící barvy na rty, které vypadali hodně slibně a neslíbatelně. Spíš šlo o takové (až vodové) stainy než o rtěnky. Já osobně s kosmetikou Mary Kay moc zkušeností nemám. Poprvé jsem se s ní setkala někdy v pubertě, kdy jsem se po jedné masce osypala (možná za to ale mohly hormony). Před několika měsici jsem měla lepší zkušenost. Do rukou se mi dostal Mary Kay rozjasňovač, který byl skvělý, tak jsem ráda, že mohu kosmetické poklady vyzkoušet právě díky blogování. Jsem tedy zvědavá, jak se u mě kosmetika osvědčí. Doufám, že mi bude vyhovovat jejich dvoufázový odličovač, často totiž slýchám, že je skvělý, tak uvidíme 🙂

Na eventu bylo spouta dobrého jídla, jsem ráda, že jsem se do delší době viděla s holkama a mohly jsme si popovídat. Vedle toho jsme si mohli ozdobit masku na obličej, což ocenilo především moje kreativní já a dozvěděli jsme se spoustu věcí jak o značce Mary Kay tak o jejich novinkách.

Co vy kosmetika Mary Kay? Máte zkušenosti? A co říkáte na multimasking? Napište mi do komentářů, těším se na vaše reakce. Karolína

 

1 komentář

  1. Akce vypadá krásně a to občerstvení, mňam. Masku vždy používám jednu a dávám přednost hydratačním či rozjasňujícím.

Comments are closed.