Srovnání řasenek II.

4

Už je to nějáký ten pátek, co jsem napsala článek, ve kterém jsem srovnávala řasenky. A protože se mi za tu dobu opět zashromáždilo několik fotek s řasenkami v akci, jsem tu s druhým dílem. Podíváme se na několik řasenek značky Maybelline, zhodnotíme Dermacol, Astor i L’Oréal a dnes mám pro vás skvělou zprávu. Ať už koupíte kteroukoliv řasenku z tohoto seznamu, v případě, že vám nevadá přirozeně vypadající řasy, nebudete zklamané ( tedy až na jednu výjimku).

Maybelline řasenka Lash Sensational

Začnu řasenkami Maybelline, mám tu dokonce 3. Díky projektu Blogger School (teď už Beauty Squad) jsem mohla otestovat všechny řasenky, které Maybelline nabízí. Lash Sensational je jedna z nejlepších a nejspíš je zbytečné psát, že Maybelline řasenky umí. Pokud nechcete v drogérii sáhnout vedle, vybírala bych právě ze stojanu této značky. Nepovedených řasenek má značka jako máku, takže je slušná pravděpodobmost, že se trefíte do naprosté bomby. Řasenka Lash Sensational má plastový kartáček, který má z jedné strany delší a z druhé strany kratší štětiny. Neobtiskává se, neopadává ani po celém dni nošení, řasy natočí a má výrazný prodlužující efekt. Po delší době používání (kdy malinko vyschne) má tendence řasy lehce slepovat, což je pro mě signál toho, abych si koupila nové balení. Pokud hledáte řasenku ideální k vodě, Lash Sensational seženete i ve voděodolné variantě.

Odlíčení: Řasenka se odličuje hůř. Na škále 1-5 (1 = nejrychlejší odlíčení 5 = nejsložitější odlíčení) bych jí dala číslo 4.

Cena: 230 Kč

Maybelline řasenka Snapscara

Snapscara je na trhu teprve pár měsíců, i přes to jsem si jí oblíbila a rozhodně bych si jí pořídila. Seženete jí ve 3 barevných variantách, v černé, modré a tmavě fialové. Zatímco modrá je hodně výrazná, fialovou barvu rozpoznáte jen když byste řasenku porovnali s černou řasenkou. K mým zeleným očím je fialová mascara fajn alternativou. I přes to, že řasenka vytváří přirozený efekt a řasy jemně prodlouží, je to jedna z mých nejoblíbenějších a sahám po ní velmi často, pokud se líčím na běžný den. Její výhodou je jednoduché nalíčení i odlíčení. Zvládnete jí sundat i teplou vodou. Více jsem o řasence psala v tomto článku. Doporučuji kouknout, to snadné odlíčení je skvělá vychytávka a moc to oceňuji. Řasenka neslepuje, neopadává a líčení očí s ní mám hotové během několika sekund.

Odlíčení: Velmi jednoduché, na škále 1-5 (1 = nejrychlejší odlíčení 5 = nejsložitější odlíčení) bych jí dala číslo 1, odličuje se bleskově.

Cena: 199 Kč

Maybelline řasenka Total Temptation

Když už jsme u těch barev, u Maybelline ještě chvíli zůstanu. Řasenku Total Temptation jsem si oblíbila především kvůli hnědému odstínu. Pokud chci přirozenější líčení, sáhnu právě po hnědé variantě. Řasenka má příjemnou kokosovou vůni a vedle hnědé je dostupná také v černé a voděodolné variantě. Řasy neslepuje, příjemně přirozeně prodlouží, neobtiskává se a neopadává (když mi začala opadávat, bylo to tím, že už mi vyschla, takže mám několikáté balení). Kartáček má klasický, tvarem netradiční a nepravidelný, což je na horní řasy super, u spodních řas musíte opatrně. Pokud potřebujete od řasenky především zahuštění, raději se ale poohlídněte po jiné.

Odlíčení: Řasenku odlíčíte rychle. Na škále 1-5 (1 = nejrychlejší odlíčení 5 = nejsložitější odlíčení) bych jí dala číslo 2.

Cena: 230 Kč

Dermacol řasenka Vampire

Od řasenky požaduji na prvním místě především objem. Proto mě řasenka Vampire od Dermacolu nenadchla. Řasy nenatočí, neprodlouží, barvu dodá jen lehce a občas se obtiskává. Efekt je hodně přirozený a ještě přirozenější, než u řasenky Snapscara. Pokud bych si měla vybral mezi Dermacolem a Snapcarou, zvolila bych právě Snapcaru. S Vampire od Dermacolu se hůře pracuje, z řas ji dostávám o poznání déle a když chci nanést více vrstev, řasy slepuje, protože nanáší dost produktu. Kartáček má na první pohled velmi šikovný, klasický, tenčí a malinko do špičky.

Odlíčení: Průměr. Na škále 1-5 (1 = nejrychlejší odlíčení 5 = nejsložitější odlíčení) bych jí dala číslo 3.

Cena: 169 Kč

L’Oréal Paris řasenka Paradise Extatic

U této řasenky mě zaujal obal, je nádherný a určitě zaujme na první pohled. Paradise Extatic je jedna z mála řasenek z drogérie, kterou koupíte v krásném papírovém obalu. Řasy krásně prodlouží a nabarví, dodá objem, řasy zahustí, neobtiskává se, neopadává a vysychá pomalu, což je vzhledem k ceně super zpráva. Já jsem si řasenku více oblíbila až po několikatýdenním používání, když malinko vyschla. Ze začátku jsem měla dojem, že nanáší produktu zbytečně moc. Kartáček je klasický, malinko větší a ve tvaru přesýpacích hodin. Seženete jí i ve voděodolné verzi.

Odlíčení: Při odlíčení je potřeba trpělivost. Na škále 1-5 (1 = nejrychlejší odlíčení 5 = nejsložitější odlíčení) bych jí dala číslo 4.

Cena: 300 Kč

Astor řasenka Big & Beautiful Eye Opener

Pokud milujete voňavé řasenky, vedle kokosové Total Temptation tu mám ještě další bombu. Tentokrát okurkovou. Cítit po ránu okurku je super příjemné, svěží okurková parfemace mi zlepší náladu a nejspíš má na mě i placebo efekt. Příjde mi, že se díky tomu probudím tak něják rychleji. Kartáček je klasický, malinko větší a ve tvaru přesýpacích hodin, což mému tvaru oka vyhovuje. Pokud na podobné typy kartáčku nejste zvyklé, je potřeba si dát si při nanášení na čas a s kartáčkem se naučit pracovat, abyste řasenku obtiskly. Po nanesení jsou řasy jsou objemnější a delší.

Odlíčení: Průměr. Na škále 1-5 (1 = nejrychlejší odlíčení 5 = nejsložitější odlíčení) bych jí dala číslo 3.

Cena: 229 Kč

 

Co vy a řasenky? Kterou momentálně používáte? Těším se na vaše tipy, Karolína

4 KOMENTÁŘE

  1. Řasenky Maybelline mi obecně moc nesedí. Naopak s Astorem mám dobré zkušenosti a nyní používám Rimmel 3D Lash a velká spokojenost.

Comments are closed.