Zaměřeno na vlasy: RECENZE / Elseve Dream Long

1

O eventu, kde se nová vlasová řada Elseve Dream Long představovala jsem vám psala v tomto článku. Dnes mám pro vás recenzi, protože jsem produkty pečlivě testovala a myslím si, že jde o řadu, která je určená pro můj typ vlasů. Dlouhé a poškozené vlasy mám a samozřejmě mi jde o to, abych je měla i přes odbarvování krásné a ještě delší. Na vyzkoušení jsem dostala obnovující šampon, kondicionér, regenerační masku a krém.

elseve dream long Obnovující šampon a balzám Elseve Dream Long

Začnu šamponem a kondicionérem, které mám v obrovském, 400 ml balení. Produkty používám asi 2 měsíce a ubila v nich asi 1/4, takže pokud hledáte velké balení, které dlouho vydrží, nebo potřebujete hooooodně kondicionéru, mohu tohle obří doporučit. Moc mě baví vůně celé kolekce. Parfemace je výrazná ale nevtíravá, ve vlasech je cítit jen malinko a i po dvou měsících mě baví. Šampon je příjemný, umyje a vymyje vše, co má. Pokud používám suchý šampon nebo lak, vlasy preventivně myji vždy 2x a Dream Long vlasy umyje dobře.

Co se týká kondicionéru, mě osobně více sedí maska. Nevím, jak je to možné, ale mám pocit, že mi kondicionér vlasy vyživuje oproti masce až zbytečně moc. Přitom bych to logicky čekala obráceně. Ještě je potřeba zmínit, že vlasy nemám extrémně zničené. Mám melíry, ale skoro je nežehlím, nechodím spát s mokrou hlavou a když navštítím kadeřnici, vždy dáváme takovou regenerační kůru. Myslím si, že si kondicionér zamiluje především moje mamka, která ho dává hodně a potřebuje velkou výživu. Na mě je u kondicionéru výživy zbytečně moc, ale není to nic, co bych nemohla používat. Vlasy si běžně myji jednou za dva až tři dny, když jsem použila kondicionér, třetí den už jsem je nosila v culíku nebo odmastila suchým šamponem. S maskou moje vlasy vypadají super i třetí den.

elseve dream long Regenerační maska Elseve Dream Long

Celá řada mě baví i svým oranžovo-růžovým obalem. Určitě zaujme na první pohled a možná proto sahám po masce častěji, než po jiných maskách, které mi leží na vaně. Maska není přehnaně hutná, stačí jí použít jen málo a moje vlasy krásně vyživý. Používám jí jen do délek a na konečky a po použití nemám potřebu používat vlasový olejíček.

Vlasový bezoplachový krém Elseve Dream Long

Podobná mlíčka a krémy mám od Elseve moc ráda především na léto. Tento krém chrání vlasy před teplem až do 180 stupňů. Pokud si vlasy žehlíte nebo kulmujete, určitě je dobré nějákou termo ochranu používat. Výsledek sice neuvidíte hned ale po delším používání nebudou vlasy tolik zničené. Já podobné krémy a mléka používám i před fénováním a rozdíl z dlouhodobého hlediska vidím. Vlasy se mi tolik nelámou a nemám je tak suché. Krém se dá používat do vlhkých i do suchých vlasů. Já ho nanáším do vlhkých vlasů před fénováním a když mám pocit, že jsou mé vlasy vysušené a potřebují dodat šťávu. Za mě určitě ideální parťák k vodě nebo na dovolenou, kde je potřeba hydratace víc než kdy jindy.

Určitě bych tedy novou regenerační řadu Dream Long pro dlouhé vlasy doporučila. Šampon, maska a krém jsou super, u kondiconéru mi vadí, že vyživuje moje vlasy zbytečně moc a já mám třetí den po umytí pocit, že jsou vlasy zatížené. Moc mě baví ta parfemace! Co vy? Už jste Dream Long zkoušeli? Dejte mi vědět, Karolína

1 komentář

  1. Tahle řada mě s mými dlohými vlasy hodně láká, určitě zkusím, až tedy snížím zásoby 😀 Nalákala jsi mě na ten krém, ten nevynechám.

Comments are closed.