Dny krásné pleti: Event se značkou Yves Rocher

0

Tý jo. Poslední článek na blog jsem psala už před několika dny možná dokonce týdny. Tím, že se teď zaměřuji spíše na videa, není tolik času na články, což mě mrzí, protože psaní mě hrozně moc baví. Dneska jsem si procházela fotky, které mám nafocené do zásoby a všimla jsem si, že jsem se s vámi úplně zapomněla podělit o fotky z podzimního eventu značky Yves Rocher. Mohli jsme si zdiagnostikovat pleť nebo si vytvořit obrázek díky workshopu z DrawPlanet a celá akce byla moc krásná. Event jsem sice nakousla v tomto článku a ukázala vám vše ve videu, ale bylo by škoda, kdybych vám fotky neukázala vůbec.

Avokádové dobroty a diagnostika pleti

Nechci se tu zbytečně opakovat, takže to vezmu ve zkratce. Event se konal v kavárně/restauraci Avocado Gang, kousek od zastávky Urxova. Jak název kavárny říká, mohli jsme ochutnat spoustu dobrot, ve kterých bylo avokádo. Já mám avokádo moc ráda, ale zatím jsem doma zkoušela jen guacamole. Budu se na to muset zaměřit a zkusit taky něco jiného. Celé dopoledne jsme tvořili obrázek, díky čemuž jsem zjistila, že kreslení není moje silná stránka. Lektoři mi ale pomohli a obrázek se nakonec povedl. Jak to (ne)dopadlo můžete vidět ve videu 😀 Vedle tvoření jsme si mohli nechat zdiagnostikovat pleť, což pro mě tedy není novinka. Já jsem jednou diagnostiku Yves Rocher zkoušela a vy můžete na vybraných prodejnách taky, je to zdarma. Tento rok můžete nově pleť otestovat i na webu, ale o tom jsem vám právě vyprávěla jak ve zmíněném vlogu, tak ve článku, takže určitě mrkněte 🙂 

Výsledek? Smíšená pleť

Já jsem tedy nezjistila nic nového, pleť mám momentálně smíšenou (jsem zvědavá, jak moc se to změní s příchodem zimy) a měla bych se zaměřit na hydrataci pleti a očního okolí. No jo, v únoru mi bude 25 let, tak je nejspíš na čase. Na podobných setkáních moc oceňuji to, že si mohu kosmetiku osahat, ovonět a vyzkoušet a že se také potkám s dalšíma blogerkama. Často si totiž hezky pokecáme, máme velké společné kosmetické téma. Celý den jsem si moc užila, děkuji Yves Rocher a Adriance za pozvání a brzy vás vezmu na další plánovanou akci 🙂 Tentokrát vánoční!

Slyšeli jste o diagnostice pleti? Těším se příště, mějte se krásně, K.