Medailónek

4

Když mě oslovilo internetové klenotnictví eppi.cz s tím, že by semnou chtěli spolupracovat, hned jsem věděla, komu tímto udělám radost. Já mám totiž náušnic a řetízků tolik, že je nestačím nosit, takže jsem chtěla něco vybrat mojí nejlepší kamarádce a mamince zároveň. Co na tom, že mamča má narozeniny až v květnu, a je teprve březen. Chtěla jsem jí udělat radost hned, a tak jsem hledala šperk, který by se jí mohl líbit. Nejdříve jsme to celé chtěla utajit a udělat mamce překvapení, ale chtěla jsem mít jistotu, že vyberu správně, a měla jsem tak obrovskou radost, že jsem jí to celé vyžvanila. To jsem celá já. Neumím udržet tajemntví tehdy, když mám radost. A dělat radost někomu jinému je daleko lepší, než sobě. O tom už jsem se mnohokrát přesvědčila.

Vybrala jsem pro ní medailónek, a naštěstí se líbil i mamce. A to i přesto, že modrá není její nejoblíbenější barva. Nevím proč, ale měla jsem jasnou vizi. Chtěla jsem na medailónek nechat vyrýt věnování. Před 2 lety jsem totiž dostala od Honzíka zásnubní prstýnek, který má z vnitřní strany vyryté naše iniciály a popravdě řečeno mi právě tahle maličkost udělala největší radost.

Velkou radost mi udělal fakt, že i u eppi.cz si můžete nechat takové věnování vyrýt. Stačilo vymyslet co a jakým písmem, a bylo hotovo. Moc jsem se těšila na to, až samotný medailónek příjde. Z blogů, instagramů a videí vím, že tyto balíčky chodí krásně zabalené a jsou domyšlené do posledního detailu. A měla jsem pravdu.

Do posledního detailu je vymazlená i kartička s tím, co se šperkem můžete a nemůžete dělat. No není to krása?

Medailónek přišel úžasně zabalený, všechno bylo krásně sladěné a šperk vypadal ještě lépe, než na fotce. Líbí se mi jak velikost medailónku, tak barva, i zpracování. Malinko jsem se bála toho, jak fotku do medailónku dám, je přeci jen malinký a ještě do tvaru srdíčka. Fotku, kterou jsem do medailónku měla vybranou jsem měnit nechtěla. Vybrala jsem fotku, kde jsem já, můj bráška a ségra pohromadě. Naštěstí jsme s Honzíkem velikost fotky trefili úplně skvěle a v srdíčku jsme všichni tři krásně vidět. Bohužel jsem zapomněla vyfotit to, jak řetízek s fotkou vypadá, ale až pojedu k našim, budu na to myslet a fotku doplním.Vzadu je medailónku je vyryto „Nejlepší mamince na světě“.


Na krku vypadá medailónek krásně a mamince moc sluší. Pokud by mi jednou dali podobný dárek moje děti, byla bych nadšená. Je to originální a výstižné. Co se týče dárků, myslím si, že šperkem a knížkou nikdy nic nezkazíte. Vaše Karolína.

4 KOMENTÁŘE

  1. Je krásné, moc děkuji. Je to nejkrásnější dárek a mám Vás všechny pohromadě. Mamča

  2. Medailonek je moc pěkný, ale když vidíte radost obdarovaného, těší to ještě víc, jinak já nevydržím čekat, můj muž říká , že rozdávám a ještě to nemám

Comments are closed.