Essence event #essenceslavi15

0

Metalické oči, rty i nehty, spousta rozjasňovače i dokonalé obočí. To jsou nejžhavější trendy, kterými se řídí značka sssence. Co pro nás značka chystá a jaká byla jejich narozeninová oslava?

Známá značka Essence slavila před pár dny 15 leté výročí a já jsem byla pozvaná na jejich velkolepou oslavu, která se konala v krásné kavárně Pracovna, v pražské Vlkově ulici. A jelikož jsem dlouho žádný report z blogerské akce nepřinesla, dnes to odčiním a napíšu vám, co všechno jsme se dozvěděli.

Akce se konala o víkendu, takže jsem sebou vzala i Honzíka, který mi z eventu nafotil pár fotek. Některé jsou tedy od mého dvorního fotografa a ostatní snímky od fotografa, který byl na akci zajištěný. A co se tedy na akci dělo? 

Letem světem jsme prošli celých 15 let značky Essence, zaměřili jsme se na podzimní novinky i kosmetické trendy a stihli probrat všechno možné, i nemožné. Podzimních novinek je opravdu spousta. Které mě tedy zaujali nejvíce?

Podzimní/zimní novinky

Metalické odstíny na oči i rty, modré a fialové rtěnky nebo nové pigmenty na nehty Metal Shock (za mě je nejlepší ten stříbrný odstín). Vedle toho také produkty určené na konturování, spousta rozjasňovačů nebo fixy na obočí. Mezi vánoční novinky se řadí adventní kalendář nebo sada voňavých krémů na ruce. Krémy na ruce jsem od Essence byla dříve hodně ráda. Tentokrát jsem se nejvíce těšila na krém s vůní bavlny. Typickou vůni bavlny jsem ale z krému moc necítila.

essence event

essence event

Essence jde s dobou. V sortimentu se brzy objeví i holografický krémový rozjasňovač v tyčince, s duhovými odlesky. Moc se mi zalíbila i rozjasňující tvářenka, kterou můžete použít buď místo rozjasňovače, nebo na tváře. Efekt je krásný, jen se s ní musí velmi opatrně. A pokud jste milovníci matného efektu, Essence bude mít v nabídce pudr přímo dělaný pro techniku baking. Experimentujte!

Některé z produktů jsem dostala domů na otestování, takže o novinkách neslyšíte naposledy. Metalický lesk jsem vyzkoušela hned v sobotu a na rtech dělá velmi zajímavý efekt. Sice si ho moc nedokážu představit na denní nošení, ale na párty (ať už halloweenskou či vánoční) nebo na focení bude skvělý.

Líčení v praxi

Na eventu nechyběl ani vizážista Michal Marek, který nám předvedl trendy v praxi. Zaměřil se na konturování, rozjasnění a na dokonalé vytvarování obočí. Mimo to jsem se dozvěděla, že Essence netestuje na zvířatech a je nejúspěšnější značkou ve své kategorii.

essence event

Na akci nechyběli balónky, fotokoutek, dort a spousta dobrot. Podívejte se do galerie na zbytek fotek 🙂 Za milou společnost a skvělou akci děkuji zastoupení e-shopu kupkosmetiku.cz a těším se příště!