Buy and Try (10) – Nuxe, Batiste i Avon

2

Dnes tu mám rekapitulaci Buy and Try za listopad, kde jsem zkoušela několik produktů a dnes mám pro Vás výsledky. Jako prvním Vám povím o setu na obočí od Gosh Cosmetics, o kterém jsem vám psala i podrobnější recenzi. Od té doby uběhl nějáký ten pátek a já jsem si zvykla set používat trochu jinak a tím více mi vyhovuje. Vždy začínám tím, že si dám na obočí nejdříve gel a až potom stín a je to o 100% lepší. Obočí pak vypadá mnohem lépe a snadněji se mi maluje. A když set používám takhle, jsem s ním moc spokojená.

_DSC2949

_DSC2950

_DSC2951

Batiste

Suché šampóny od Batiste zná snad každý. Já jsem předtím zkoušela i suchý šampón od Dove, který mi také moc vyhovoval a tak jsem byla zvědavá, jestli Batiste šampóny budou lepší. Koupila jsem si hned tři. Moc jsem se těšila na Batiste s vůní třešní, protože ho všichni strašně chválí a tak jsem možná měla až přehnané očekávání a pak mě vůně bohužel zklamala.

Čekala jsem sladkou a intenzivní třešňovou vůni a nakonec mi šampón až tolik nevoní. Ale svojí práci udělá dobře a vlasy odmastí. Občas mi udělá krásný objem a někdy zase žádný. Asi hodně záleží na stavu vašich vlasů, jak dlouho je nemáte umyté a jestli jsou vyžehlené. Cena se mi zdá moc dobré a vzhledem k tomu, že už jsou k dostání i v DMku, je to skvělá vychytávka, bez které jsem sice předtím dokázala žít (a dokázala bych to i teď), ale pokud nemáte zrovna čas a spěcháte, určitě Vám pomůže.

_DSC2960

_DSC2961

Korektor od Catrice

Zázrak na zakrytá kruhů pod očima je tenhle tekutý Camouflage od Catrice, který mi vyhovuje jak odstínem, tak texturou a velmi dobře kryje. Rozepsala jsem o se o něm už v jedné recenzi, takže pokud Vás zajímá, určitě tam koukněte. Tenhle korektor potřebujete do vaší sbírky, to mi věřte!


_DSC2959

Noční péče

Na noční krém od Avonu z řady Planet Spa jsem se moc těšila. Má totiž rozjasnit pleť. Na druhou stranu jsem se bála alergické reakce, protože některé krémy mi nedělají dobře. Nakonec vše dopadlo dobře a krém stále používám. Na pleti je příjemný a myslím si, že je vhodný pro věkovou kategorii 20-25 let, protože dobře hydratuje, ale není proti vráskám. Moje místy suchá pleť je s krémem spokojená.
_DSC2936

Má poměrně tekutou texturu, což mi ale nevadí, protože se rychle vstřebává. A navíc krásně voní a díky perleti, kterou v sobě má opravdu rozjasňuje.

_DSC2937

_DSC2938

Bestseller od Nuxe

A olej od Nuxe, na který jsem se nejvíc těšila jsem si nechala nakonec. V zimě je potřeba více hydratovat nejen ruce a obličej, ale také tělo. Já na mazání těla hodně zapomínám a nebo jsem líná a proto mi vyhovuje, že s olejem jsem namazaná raz, dva. Má skvělý aplikátor, takže stačí párkrát stříknout rychle rozetřít a je hotovo. Tím, že je to olej se pomaleji vstřebává, což mi ale nevadí, protože si většinou ještě suším vlasy, nebo si mažu obličej a tak můžu chvíli počkat.

Úžasně voní a bude skvělý i na léto, třeba na dovolenou po opalování a nebo, když se spálíte. Olej od Nuxe jsem chtěla zkusit už v létě, kdy prodávali tu limitovanou edici se třpytkami a je škoda, že jsem to neudělala. Určitě bych z něj byla nadšená.

_DSC2940

_DSC2941

_DSC2944

Jak vidíte, i ten největší lenoch se může mazat, pokud to jde rychle a pokud jste na tom stejně jako já, určitě ho zkuste. Navíc krásně provoní pokožku. tenhle měsíc byl takový relaxační, protože olej a noční krém jsem předtím vůbec nepoužívala a musím říct, že jsem si to občas moc užívala.

_DSC2945

Tak to by byla pětka za listopad a produkty za prosinec Vám prozradím už brzy. A mám pro i nějáké ta překvapení, tak se těšte! Bude to stát za to. Mějte se krásně, K.

2 KOMENTÁŘE

  1. Suchý šampon Batiste jsem si koupila, tak snad mi taky bude vyhovovat. 🙂

Comments are closed.