Catrice liquid camouflage tekutý korektor

2

Před časem se u nás v ČR objevila novinka od Catrice. Tekutý Catrice Liquid Camouflage korektor, který měl být bratříček toho původního (hutnějšího) korektoru. Sice jsem si ho nepořídila hned v první vlně, ale dozvěděla jsem se o tom hned, jak o něm youtuberky začaly mluvit ve videích. Můj první – ten hutnější Camouflage jsem sehnala až po několika týdnech hledání v Německu. Tak jsem si myslela, že tenhle neseženu už vůbec. V první drogérii byl sice vyprodaný, ale aspoň jsem si mohla vyzkoušet odstíny. A když jsem jela kolik Rossmannu na Muzeu, měli tam alespoň druhý odstín, který se mi hodil o kapku víc. Je totiž víc se žlutým/teplým podtónem.

Catrice Liquid Camouflage vs Catrice Camouflage Cream

Když ho porovnám s tím starším bráškou, tenhle je pro mě o 1000% lepší a to jsem si myslela, že už nic lepšího být nemůže. Tolik nezalézá do vrásek a tak se pod oči hodí o dost víc a navíc má podle mě lepší výdrž a není tolik vidět. Používám ho na rozjasnění obličeje (takže pod oči, do vnitřního koutku, na čelo, nebo na nos). Stojí 99 Kč a dělají se tedy ve dvou odstínech. Ani odstín 020 Ligh Beige není tak tmavý a v pohodě ho můžu používat i já s hodně světlou pletí. Od té doby, co ho mám už původní Camouflage nepoužívám. Nádherně kryje a měl by být voděodolný, což jsem ještě nezkoušela, ale prý to fakt funguje.

CATRICE camouflage

Pokud ještě ani jeden Camouflage nemáte, pořiďte si tenhle tekutý, je vážně super a až mi dojde, určitě si poběžím pro další. Lepší korektor jsem neměla. Rozhodně doporučuji. 

Které produkty od Catrice máte rádi vy? Mějte se krásně, Karolína

2 KOMENTÁŘE

  1. […] vyhovuje jak odstínem, tak texturou a velmi dobře kryje. Rozepsala jsem o se o něm už v jedné recenzi, takže pokud Vás zajímá, určitě tam koukněte. Tenhle korektor potřebujete do vaší […]

Comments are closed.